Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok barátnőt szerezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még barátnőm, legtöbbször a élőben szoktam ismerkedni, próbáltam úgy hogy a barátom egyik lány ismerősével, hárman találkoztunk, megismertem a lányt beszélgettünk, szép, értelmes, aranyos lány volt, aztán azután találkoztunk még 2x, és utána elhívtam egy rendes randira, de a válasza hát nem az igen volt. Házibuliban is szoktam próbálkozni, de valamivel mindig lekoptatnak, hogy barátja van, 2 hete szakított, meg ezek a szokásosak. Próbálkoztam egy teljesen ismeretlen lánynál az utcán, leszólítottam, próbáltam elhívni randira nem nyomulósan és az is lerázott. Most már facebookon meg instagramon próbálok hódítani, de ott is teljes a kudarc. Nem vagyok csúnya, kövér se vagyok vékony se. Tanácsokat, véleményeket szívesen várom :) 18/f

2018. jún. 28. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Értem a helyzeted, tipikus, a mai fiatalok körében. Ez olyan mikor elakarsz aludni, mert tudod, hogy 7 múlva fel kell kelned, és nem szabad egész nap zombiként járnod. Ahogy telik az idő, egyre idegesebb leszel, és egyre éberebb. Le kell nyugodnod ahhoz, hogy aludni tudj.

Ez így van a párkeresésben is. Tudom, hogy kétségbeejtő tud lenni, ha már körülötted mindenkinek volt valakije, de neked még nem. Akkor is itt sajnos az idő a kulcs. A szerelemre néha várni kell. Nem gond ha interneten, vagy bulikban sokat próbálkozol, hisz ki tudja, lehet, hogy lesz is belőle valami. Szerintem próbálj ki valami új dolgot ( pl egy új sportot ), amivel élményeket, és talán szerelmet is találsz.

2018. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem interneten ne próbálkozz. Írhatnék sablonszöveget, hogy "még nem találtad meg a neked valót", de nem teszem. Mindenképpen próbálkozz tovább személyesen, bulikon, suliban stb. Úgy gondolom, az jó módszer, hogy először ismerkedtek, találkozgattok, és csak aztán randiztok - én is így jöttem össze a párommal, 7 éve együtt vagyunk. De kb fél év kellett rá, mire eljutottunk odáig, hogy rendesen megismertem, és hajlandó voltam vele összejönni.
2018. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne is akarjál semmit nem érnek a mai fiatalok! Keresd meg ninát a rosszlányok.hu n na ö már nő nem ezek a kislányok!
2018. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a sex miatt szeretnék barátnőt találni, amiatt is, de egy olyan barátnő kéne, akivel el lehet beszélgetni, vele töltött idő, szeretet, (kicsit bu zisan is hangzik) de tényleg erre lenne szükségem
2018. jún. 28. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!