Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Titeket zavar/idegesít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar/idegesít, ha egy fiú nagyon érzékeny?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a szomorúbb, vagy romantikusabb pillanatokban elég könnyen elsírom magam, sokszor(de ez magamnak nagyon ciki) a körülöttem lévő lányoknál is korábban. Ha valaki megbánt, akkor egy ideig jól viselem, de aztán napokig nem hagy nyugodni, még a legkissebb piszkálás sem. Persze itt is eléggé alacsonyan van az a küszöb, amikor már egyből folynak a könnyeim, de ezt próbálom kontrollálni, főleg ha suliban szekál valaki.



Szóval titeket ez mennyire zavar, taszít el? Akár hosszabb távra is vetítve.


Előre is köszönöm a válaszokat :)


16-F


2018. jún. 30. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Hát ha az illető csak a barátom, akkor nem zavarna, mert a barátaimat mindig a pozitív tulajdonságaik alapján választom meg. Viszont ha a pasim sírósabb lenne nálam, az nem tudom mennyire tetszene. Inkább engem vigasztaljanak, mint én valaki mást. De ez nagyban függ a többi tulajdonságodtól és az egész személyiségedtől. Igazából én még nem ismertem ilyen srácot (lányt se nagyon), ezért nem teljesen tudom elképzelni sem. :/

16/L

2018. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Érzékenyebb lány réven én is viselkedem így és szerintem kifejezetten aranyos, ha egy srác is képes érzékeny lenni.


Persze ennek is vannak határai. Ha már minden apróságon bőgni kezd, az már azért elég zavaró.

2018. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Óh, talán kicsit félreérthetően fogalmaztam... Azért minden dolgon nem sírok, az apró rossz dolgokat csak önkéntelenül megjegyzem, és nehezebben engedem el az átlagnál.



Az értelmetlen gonoszkodás az, ami könnyen megríkat, ezt akartam kifejezni :D

(De nem az anyukámba elküldés kategória :D)

2018. jún. 30. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanez vagyok csak lányban 😄 engem nem zavarna, legalább nem mondaná hogy túl érzékeny vagyok
2018. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem idegesítő, hanem aranyos. Én szeretem, ha egy fiú ki tudja mutatni az érzéseit. :)
2018. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam hamarabb szent, hogy senki sem tudná hamarabb elsírni magát. Nagyjából bármin képes vagyok sírni. :D Ugyanakkor jó lenne, ha a leendő barátom majd érzékenyebb lenne a fiú átlagnál, mert én meg nagyon szeretem vigasztalni az embereket, meg kifejezni a szeretetemet ahogy csak tudom, utóbbiból pedig könnyebben alakulhat ki konfliktus egy olyan sráccal, aki kevésbé igényli a sok-sok szeretetet :c
2018. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem taszítana a dolog
2018. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gond. Szerintem is aranyos ha egy fiú érzékeny. Nálam ez inkább előny,mert én is ilyen vagyok,csak lányba 😊
2018. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!