Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már egy jó ideje fogyózom, de...

Már egy jó ideje fogyózom, de nagyon idegesít a párom folytonos évesen. Mást is zavar?

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem. Ha barátnőm megeszik egy tábla csokoládét attól én nem fogok hízni egy grammot sem. Ő azt akarja enni, nekem meg van fix étrendem.
2018. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Wat
2018. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Mivel nem vagyok egy lelki nyomorék, ezért nem zavar.
2018. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem.

De amúgy ez a leggusztustalanabb és kicsinyesebb húzás a fogyozoktol, hogy körülöttük más sem ehet, amit akar, mert ő a szar diétája miatt mar teljesen hülye.

Megsúgom, egy jó diétás étrenddel, abszolút nem érdekelne, mert minőségileg és mennyiségileg megfelo étel mellett nem lenne “carving”

2018. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Engem egyáltalán nem zavar, ha a párom brokkoli helyett hamburgert töm az arcába. Miért lenne ez elvárás? Ha ő ettől érzi jól magát, ezt szereti és nem érdekli a saját egészsége, akkor egye. Senkire nem szabad rákényszeríteni semmit, csak mert neked zöldséget kell enned! Egyél te is szemetet és akkor boldogság lesz, viszont szép külső nem... :D Gondolom te is az átmeneti fogyós vagy, aki ledob 10 kilót, utána visszaeszi pizzából a dupláját, ergó boldogtalan fogyókúrázó.
2018. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem ideiglenes fogyózom és nem boldogtalanul. Már több mint kettő éve helyesen találkozom szinte mindent eszek mértékkel és 15kgt fogytam. Engem az zavar a páromban, hogy nem ismeri a mértékét, mikor édességet lát. Nem salátákon akarom tartani azt még én is ritkán eszek, csak azt szeretném, hogy kicsit jobban figyeljen magára, mert rajta is van plusz.
2018. máj. 30. 11:20
 7/13 anonim ***** válasza:
5%
Mennyi plusz van rajta? Alig? Akkor csak irigy vagy, hogy ő tömheti az arcába a hamburgert. Van rajta bőven felesleg? Akkor meg suta, mondjad neki, hogy csatlakozhatna esetleg. :)
2018. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar változtatni, akkor úgysem fog. Nehogy aztán megutáltasd magad a sok okoskodásod miatt, mert sokszor az ilyen "életmódlady-k" átesnek a ló túlsó oldalára és mindenkit lenéznek, megvetnek akik nem ugyanazt az életet élik mint ők. Figyelmeztesd a párod 1x-2x, h szerinted nem kellene ennyit és kész. Nem kell az okoskodó szöveg és a sértegetés, h van rajta plusz kiló. Ha akar változtatni, akkor úgyis fog
2018. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na amit másodjára írtál, az azért más.

Én sem értem meg azt a hozzáállást, amikor az adott ember a túl kövér, de a másik evése zavarja.

De hogy egészségtelenül eszik a párod és ez zavar, na ez más, akkor írd eleve ezt. Ezt már meg tudom érteni bizonyos mértékig.


Azt, hogy a másik ember egészen máshogyan eszik és más fontos neki, azt meg kell érteni. Az én párom heti cirka 20-szor eszik sütit, sokszor a reggelije 1200 kcal süti (kell neki az energia)... Állítólag ez merőben praktikus dolog, nem tudja, mit ehetne mást akkor, de persze édesszájú is. Nagy bajban lennék, ha zavarna, mert bár én is sok édességet eszem, az ő szintje nem férne bele. Az ételeink is mások kissé. Ezt lehet kezelni.

Viszont a nagyfokú egészségtudatosságomba belefér az ő étkezése is, szerencsére. Az azért baj, ha a helyes életmódról gyökeresen eltérő véleménye van a párnak. Az én életmódváltásomat részlegesen ő is követte, úgyhogy pl. egyikünk sem eszik cukrot (szűk értelemben, mert pl. gyümölcsöt azért igen). Régebben rengeteg kenyeret evett, de ez is elmúlt. Azt nem tartottam jónak. De az ilyen döntéseket csak az adott ember hozhatja meg, a másik legfeljebb csak tanácsolhat.


Mit jelent, hogy folyamatosan eszik? Ez azért nem hangzik jól. Bár ha megfelelő az összmennyiség, ahhoz is joga van. Csak általában ez pótcselekvés, élvezet- vagy unalomevés, nem a normális evési ritmus. Jóllakott ember nem eszeget, legalábbis az nem normális.

2018. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
"Folytonos évesen". Hány évesen a párod?
2018. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!