Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok beszélni a lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok beszélni a lányokkal. Szükségem lenne 1-2 jo tanácsra (? )

Figyelt kérdés
Ciki, vagy nem sosem volt még normális kapcsolatom, mar nem is nagyon beszélek lányokkal, es Szűz is vagyok. Nem nagyon tudom hogy kell lányokkal beszelni tul sokat agyalok hogy mit es hogyan mondjam. Tapasztalt "csajozok" van számomra nehany jo tanácsotok?? (Átlagos kinezetem van, elek társasági életet, szoktam eljárni bulizni is) Köszönöm 19f

2018. júl. 2. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Hát próbálj odamenni lányokhoz ez az első szabály. Nézz ki igényesen öltözz férfiként legyen pénzed és akkor oké. Merj kezdeményezni, beszélni mert így nem lesz könnyű . Volt egy csomó barátnőm mert mertem odamenni hozzájuk ennyi. 19F . Önbizalom sok legyen 😊😉deozodor befúj és mosolyogj.
2018. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az igenyesseggel nincs problema, mert adok magamra. Eleg baj az hogyha sok penz kell ahoz hogy barátnőm legyen. De ez a válást kicsit felvagas erzetu
2018. júl. 2. 17:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Válasz *
2018. júl. 2. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél nyuszi és ennyi.

Menj oda és kezdeményezz. Ha lepattint nem baj mert van sok csaj aki csak te rad vár

2018. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, oda merek menni de nem tudom mit mondjak
2018. júl. 2. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Odamész, bemutatkozol, közben nyújtod a kezed mosolyogva, és megkérdezed, hogy itt lakik-e vagy csak átfutóban van és úgyis elindul valamiről a beszélgetés.

SOSE GONDOLD TÚL!

Mindig mondd azt amit jónak gondolsz. Nyilván normális keretek között.

2018. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először is nagyon fontos hogy ha ismerkedsz felejtsd el hogy szűz vagy még, ne is tudja, ne is görcsölj rá s örülj hogy még nem vagy kiégve. Ez nem számít semmit mert ha normális nővel hoz össze a sors észre sem fogod venni ha először megtöténik.

Barátkozz, ismerkedj, flörtölj bátran hiszen semmi veszteni valód nincs.

2018. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Luvnya erre a megoldás, de ezt már a 18.születésnapodon meg kellett volna tenned, csajod csak akkor lesz, ha el tudod tartani, van fedél a fejed fölött, és van jó autótok, de ha neked nem egy Iphone-os, szépségszalonos műköröm maca kell, akkor felesleges görcsölnöd ezen, csak a top csajoknak vannak elvárásai a többi meg akár ingyen is a tiéd lehet. Le a fejjel tesó, dolgozz keményen, a munka meghozza sikerét.
2018. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!