Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan ismerkedjek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedjek? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Én tényleg mindent megpróbálok. Szoktam nyilvános helyekre járni, egyedül is sétálni, szóval ez nem indok, hogy egy fiú ne jöhessen oda hozzám. Könnyen ismerkedem, kedves vagyok az emberekkel és összességében nincs velem akkora baj (természetesen vannak hibáim). Csúnyának se mondanám magam, hiszen jól öltözködöm, mondhatom, hogy van saját stílusom, és sminkelni is csak minimálisan sminkelek. Mi lehet velem a gond?

Sokan megnéznek, köztük fiatalok is, mondják is, hogy szép vagyok ( fiú osztálytársaim), szóval igazán nem tudom, mi lehet a baj.



2018. júl. 2. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
A normális fiúk manapság félősek, nem mennek oda lányokhoz mert semmit sem tudnak rólad (miért vagy ott, van e barátod, stb) és elég ciki helyzetek is kialakulhatnak amit senki sem szeretne. Mondanám hogy ismerkedj neten, akár itt is (tuti sok privit kapsz majd), aztán ha valaki szimpi neten keresztül utána talizhattok. Amúgy ha gondolod írhatsz privátot. 16/f
2018. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És azok a normális fiúk, akik tudják, hogy nincs barátom, de mégis néznek? Komolyan, ebben semmi logikus nincs.
2018. júl. 2. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha most külön a fiú osztálytársakra gondolsz akkor ne is várd hogy bármit akarjanak mivel osztálytársak.
2018. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Nincs semmi baj veled. Sajnos ellenkezőleg a srácokkal van gond hogy fiú létükre nyuszik és félnek egy lányt élőben megszólítani.

Próbálj meg neten ismerkedni, és ha nem retten vissza a srác akkor talizzatok.

2018. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zsoltibáttya válasza:
100%

Az első válasziro nagyábol jól leirta

mer nem mernek kezdeményezni mert tartanak az elutasitástól hogy milessz ha....

2018. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem várom el tőlük, osztálytárssal nem jönnék össze. Attól még, hogy egy fiú szépnek tart, még lehetünk csak barátok vagy csak osztálytársak.
2018. júl. 2. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem írhatsz ha ismerkedni akarsz
2018. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sajnos velem is ez van, és már én érzem azt,hogy biztos velem van a baj.
2018. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem baj, ne add fel. Fontos, hogy egy bátor férfi legyen melletted, ne egy nyuszi. Vannak, de kevesen. Szerintem várd ki, amíg valaki közelít feléd. Ha kimozdulsz, eljársz tanfolyamokra, ilyesmi, akkor több esélyed van, mint az utcán, hogy leszólítanak. Az online ismerkedést annyira nem ajánlom (nem szeretem), mert sokan becsapják az embert. Jobb személyesen ismerkedni, mert az ember akkor nem tagadhatja le a korát pld.
2018. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!