Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda srácként milyen módon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda srácként milyen módon szerezhetnék barátnőt? Mindenki csak visszautasít.

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg semmilyen módon.
2018. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1, változtass a módszereden , ne sóvárogj ne nyalizz, legyen kitartásod 2, változtass életmódot öltözetet hajviseletet, ha gyenge sovány kocka csóka vagy járj el önvédelemre extra sportra , ha kajak vagy de tudatlan képezd magad tanfolyamokkal szakmákkal stb .. 3, ha nincs géped de megteheted akkor szerezz egyet 4, ne piálj füvezz ha gond van és gagyi arcokkal se alvilági trógerekkel ne társulj 5, szerezz pénzt és stílusosan költsd el 5, ha ribcsikre utcanőkre vered el a lét akkor nehezen fogsz ebből kikerülni , de ha neked ez a jó akkor ...
2018. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? És leírom őszintén, hogy min lenne érdemes változtatni a külsődet illetően. 16/L
2018. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sehogy
2018. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, légy onmagad. Ha felveszel egy alruhat, akkor lehet lesz baratnod, de boldog nem leszel. Es a csaj se magadert fog szeretni, az tuti.
2018. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Életmódot, öltözetet, hajviseletet már rég változtattam, de nem segített. Okos vagyok, rendes egyetemre járok, de nem segít az sem. Nem piálok, nem füvezek, nem cigizek.


Nem szeretek magamról képeket csinálni :(


Szerintem az is jobb lenne, mert attól is boldogabb lennék, mint most.

2018. júl. 3. 20:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Legyél izmos oszt kesz
2018. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az se elég, hiába vagy izmos, ha nem vagy jóképű.
2018. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom, hogy sajnos nem lehet. Én sem nézek ki jól, ezért minden lány elutasít, pedig én is változtattam már az öltözködésemen, valamint a frizurámon is, de ennek ellenére is visszautasítanak a kinézetem miatt. Sajnos elállnak a füleim, nagy homlokom van, kisfiús arcom, és úgy nézek ki mint egy anorexiás. 22/F
2018. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szellemi értékekkel: humor, intelligencia, műveltség, tanultság, normális viselkedés (nem verek meg mindenkit az utcán, aki nem tetszik nekem, nem vagyok erőszakos, nem káromkodok) stb.


Csak az a lényeg, hogy a belső dolgok úgymond elnyomják a külső kinézet hibáit.

2018. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!