Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak nekem nem jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak nekem nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
Minden barátom boldog párkapcsolatban él évek óta, szinte nem is ismerek már meg szingli lányt, ha pedig mégis, a legkisebb esélyem sincs nála (nem ír vissza, nem jön randira, stb). Bár én utálom a külsőm, de állítólag sokkal rosszabbaknak is sikerült már.

2018. júl. 5. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2018. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne arra menj, hogy mindenféleképpen kell neked egy ágymelegítő. Meg miért hasonlítod magadat másokhoz? Ne rögtön nyomulj rá, bár sokan azt szokták mondani, hogy ha barátian közeledsz csak az lehetsz. Mind a kettő igaz, de az is, hogy milyen adagokban adod hozzá. Szépen fokozatosan. Találj ki magadnak egy stratégiát, változztass a hozzáállásodon és kész.
2018. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem sikerült még eddig, bár én csak interneten próbálkozom. Élőben amúgy is furcsa lenne lányként kezdeményezni, ezért én ezt látom a legkézenfekvőbb megoldásnak, főleg ha emellé az ember még zárkózott is.
2018. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát haver, ha ez megnyugtat (nem fog) nekem sem jon ossze semmi mar 2 eve úgyhogy nem vagy ezzel a problémával egyedul. Nekem is kivan mar a f..szom az egésszel 🙄

19f

2018. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ennél csak az rosszabb, amikor már majdnem sikerül, de a végén mégsem:D 16/L
2018. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se...csak én lány vagyok. Egy fiúnak se kellek. Egyetlen egynél lehetett volna esélyem,de azt is elrontottam. 😥
2018. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Társulnék a 2. Válaszolóhoz teljesen egyetértek azzal amit leìrt bár még valamit hozzátennék.


Ne csüggedj ha eleinte nemleges válaszokat és reakciókat kapsz, hanem lépj tovább maradj magabiztos add magad és ìgy egy idő után úgyis megtalálod akit keresel csak nem szabad feladni ilyen könnyen ennyi az egész :D

2018. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
De bakker a lányoknak tok egyszeru bepasizni en nem is ertem a sok síró lányt..
2018. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Az őszinte rövid válasz: Azért, mert ahelyett, hogy javítanál az önértékeléseden, kiírtad ezt a kérdést (vigaszt keresve?).

Mellékesen, ha normális barátaid vannak, nem tart sokból hogy megkérd őket, hozzanak össze valakivel.

Ha olyan lányokkal van dolgod, aki nem ír vissza/ nem megy randira, rossz helyen próbálkozol, az már nem a te hibád. Lépj tovább.

És ha azzal nyugtatod magad, hogy nálad sokkal rosszabban kinézőknek is sikerült már, az nem azt jelenti hogy nekik nincs semmi önbizalmuk.

Szóval hajrá. :)

2018. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Próbáltak már, de volt, amikor csak nagyobb bonyodalom lett belőle (azt meg nem várhatom el, hogy a saját kapcsolatát tegye tönkre)... Eleinte volt bennem magabiztosság, csak mondjuk amikor 2 kezed nem elég összeszámolni, akkor lehet, hogy nem tudsz úgy nekivágni, mint az elsőnek.
2018. júl. 7. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!