Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 évesen még nem volt barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen még nem volt barátom. Velem van gond?

Figyelt kérdés
Eddig nem izgatott különösebben, de mostanában vhogy mindenki ezt a témát hozza fel, ha beszelunk. Az utóbbi időben par fiu próbálkozott nalam, de nem fogott meg egyikük sem, lehet, túl válogatós vagyok? De nem vagyok az a nagyon népszerű lany sem és eléggé visszahúzódó vagyok idegenekkel. Nem szeretek inni, cigizni, bulikba ritkán járok. Sokat tanulok (nem vagyok streber, csak szeretek uj dolgokat tanulni :D), talan túl komoly is vagyok. Olyan nehéz elképzelni magamat egy kapcsolatban. Tetszik egy fiu 2 éve, de oszt.tars és nem szeretnek kezdeményezni. :/ Szerintetek min kene valtoztatnom?
2018. júl. 6. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nincs semmi gond veled majd jön ha jönnie kel

Nekem se volt baratnőm 20 évesen most

Szégyelnem kéne.?

2018. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Eh,bár itt lennének ilyen lányok.

Na én meg pont azért nem csajozok 18 évesen mert unom a tömeg,kiélt,olcsó csajokat. Az összes csajszi akit csak ismerek vagy minden nap bulizik és rendesen ki van égve,vagy egyéb (khmm) módon népszerű.

Az okos lányok kifejezetten az eseteim,csak sajnos az is hiányzik manapság,csak a nagy keblek és a lapos has számít mindenkinek.


Ha gondolod írj,akár ha csak barátkozni szeretnél,jól esne nem ovis szinten társalogni valakivel,és nem arról kivételesen hogy melyik buliban kivel smárolt.

2018. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy túl komoly vagy hidd el sosem baj. Az hogy érett valaki,kíváncsi az életre,új dolgokat akar megismerni és a céljainak tanul az egyáltalán nem unalmas. Megtudsz változni ha mondjuk lesz fiúd és elmész vele bulizni. Ez egyáltalán nem hátrány hidd el és valószínű hogy komoly kapcsolatot keresel így fogsz is találni csak a normális személyt kell megtalálnod aki hasonlóképpen nyitott a világra,tanulni akar új dolgokat,illetve megvan a közös hangnem köztetek illetve az érettség/intelligencia szint mind humorilag mind tudásilag. (és nem az egyetemes tudásra gondoltam hanem ami érdekel azzal kapcsolatban.) De ha nem passzoltok még az sem nagy gond a lényeg hogy megértsétek egymást. A lényeg hogy nem vagy lekésve egyáltalán semmiről. :) 21/F
2018. júl. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, 18 éves vagyok, nálam még próbálkozni se próbálkoznak. Azt hallom vissza hogy nem mernek megszólítani...pedig nem vagyok befásult és unalmas.☹

A tetsző osztálytárs meg ismerős, én kezdeményeztem is nála de nem beszéltünk utána.🙁

Jövőre egyetem, ott lehet több szociális sikerünk lesz😅

2018. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Nincs gond ezzel, én egy nevesebb, katolikus gimnáziumba járok, most leszünk végzősök. Az osztály fele már 18, és konkrétan a 20 lányból csupán háromnak volt barátja, a 18 fiúból pedig négynek barátnője. Nem kell sietni sehova, a görcsös párkeresés sosem vezet jóhoz.
2018. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a rendes válaszokat. Megnyugtattatok, ha majd megis előjön ez a hiányom, újból elolvasom, amiket írtatok. :D Sajnos, manapsag túlságosan hamar történik minden, én meg ezzel nem szeretnék lépést tartani. Mindenki azt mondja, akkor jön egy fiú, amikor a legkevésbé vágyom rá, de ne mondjatok, hogy ti nem neztek meg minden ellenkező neműt és gondolkoztok el, milyen lenne vele egy kapcsolat. :D
2018. júl. 7. 17:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen nekem se volt még barátnőm. Sokáig nem is vágytam rá, kifejezetten zárkózott voltam, de most már kezdek nyitni mások felé.

Picit félek, hogy másoknak az én koromban már több kapcsolatuk is volt, több tapasztaltuk is van, én meg olyan kis zöldfülűnek tűnök :D

2018. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
79%

Nekem is 19 évesen lett barátom.Azóta együtt vagyunk,van két szép gyerekünk,hónap végén házasodunk.Most 25 éves vagyok.

Legyél csak válogatós!!Csak egy királyfi van!Legyél csak más/különleges/okos!

Ne csodálkozz,ha majd nálad idősebb fiút találsz magadnak!

2018. júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Amiatt ne aggodj, hogy másoknak mennyi volt, mert csak egy olyan part kell talalnod, aki felejthetetlenné teszi a kapcsolatot. Azok, akik havonta massal jonnek ossze, szerinted majd jo kedvvel fognak visszaemlékezni erre? Én nem hiszem.

Kedves utolsó! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek, köszönöm, hogy irtal, jo ilyeneket olvasni!

2018. júl. 8. 21:36
 10/11 anonim válasza:
Nekem akkor jött a mostani barátom mikor nem is vártam.Ha erőlteted nem fog menni. De kell tenni érte. Néha kicsit lazíts meg ilyenek, de ne változz meg nagyon.Csak végső esetben. Remélem neked összejön. Néha adj esélyt annak aki bepróbálkozik nálad. Ismerd meg mert első találkozásnál még nem ismered ki. Persze vannak akik annyira nem szimpik mert a modorukkal vagy éppen a higiéniájával vagy netán az öltözkedésével van gond. Nem arra akartam célozni hogy csak a márka számít remélem értitek.:) Legyél továbbra is jó tanuló ne kezdj el csak azért cigizni, inni csak azért hogy beilleszkedj és hogy megszeressen az akkori kiszemelted.Talán a közvetlenségen fejleszteni kéne (nekem is). De ha valaki szeret önmagadért szeret nem azért aminek kiadod magad.Ha valaki csak akkor szeret ha ezt meg ezt megcsinálod akkor azt kéri hogy ne önmagad legyél hanem az akivé ő 'formáz'. Ez most nagyon pszihiátriai (vagy hogy kell leírni) válasz volt. ja és tudom hogy nagyon fiatal vagyok, és ezért kérek mindenkit ne szóljon be. Köszi! :) Ja és sok szerencsét!!
2018. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!