Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Ráírtam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ráírtam egy nagyon csendes de irtó cuki fiúra aki tetszik és nem írt vissza a konkrétumok lent.

Figyelt kérdés

Először azt írtam neki hogy “szia” utána 1 napig nem válaszolt utána azt irtam @van kedved beszélgetni ?” ezek után megnézte és nem válaszolt, szerintetek egyáltalán nincs esélyem nála :| ?

De amúgy én úgy vettem észre hogy egy kicsit próbált velem szimpatizalni csak nem sokat beszélget lányokkal mint a többi fiú 🙄



2018. júl. 10. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felejtsd el...

Ha még arra sem válaszolt, hogy van-e kedve beszélgetni akkor nem is érdemes vele foglalkozni...

2018. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Próbálj meg inkább élőben nyitni felé, hogy lásd a reakcióit, lehet, hogy csak ennyire gyáva.
2018. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Mit akarsz esélyt egy olyan embernél,aki még kommunikálni sem mer?

Fejezd be a nyomulást, mert az külön gáz.

2018. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

eleve az kellemetlen a srac reszerol, hogy valaszra sem meltat, ha meg ennyire nyamnyila, akkor tenyleg nem erdemes vele foglalkozni. kis dolog, de mar ez elmond rola nehany informaciot. s igy, hogy mar ketszer irtal neki, foleg hagyd..

emiatt amugy ne erezd rosszul magad, sokkal jobb, hogy megprobaltad.

de egyebkent nalam volt mar olyan, hogy reagaltam valamire, aztan

nem irt ra de maskor meg kavartunk (o kezdemenyezett) es utana beszelgettunk, szoval a fenti iromanyaim ellenere 100% nem vetnem el, ha eloben szimpatizalt veled, de semmikepp se te kezdemenyezz mar! :)

2018. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Szard le a szemet kocsogjet, sot meg eloben se erdeklodj felole. Kar hogy elszalasztott egy jo lehetoseget de tanulja meg hogy vannak kovetketmenyek
2018. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!😊
2018. júl. 11. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!