Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnyaság miatt nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnyaság miatt nem volt még senkim?

Figyelt kérdés

Nagyon rondának vélem saját magamat, vajon ezért nem volt még senkim?

18/L



2018. júl. 11. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy ronda vagy azt nem tudom.

Én úgy gondolom ronda nő nincs csak meg kell találni a magad stílusát és tudni mi az ami dob rajtad.

De amíg magadnak nem tetszel teljesen mindegy ki mit mondd.

2018. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnya nőként több esélyed van, mint például nekem, csúnya férfiként. A legtöbb nő sokkal jobb párt akar, így egy csúnya nő is legalább egy átlagos pasit szeretne. A csúnya férfiaknak meg így nem marad senki. Ha meg egy kicsit lejjebb adod az igényeidet, akkor rengeteg csúnya pasi bármit megadna érted.
2018. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért van egy szint....
2018. júl. 11. 15:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze. Akkor várj egy kicsit. Biztos találsz hamarosan egy normális pasit, ha rájönnek, hogy nekik normális lányoknál nincs esélyük.
2018. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mit takar a normális? Miért én nem vagyok az ? Nálam a normálisság valahogy belülről jön, viselkedés stb.
2018. júl. 11. 15:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Normális, átlagos külsőre gondoltam, nyílván nem a belső tulajdonságokra, meg nem is a merőlegességre...
2018. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Biztos vagyok benne hogy nem vagy csúnya, ezt csak valamiféle hibás önértékelés mondatja ezt veled, de tuti nem igaz:) Az, hogy nincs senkid, inkább annak tudható be, hogy valószínűleg a külvilág felé is ezt a magadhoz intézett attitűdöt sugárzod, az emberek pedig félnek nyitni olyan felé aki viszont nem mutat biztos jelet arra, hogy szintén nyitna. :)

21F

2018. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5.: Nem hinném, hogy itt meg kellene magyaráznom, hogy miért nem szeretnék prostikat hívogatni telefonon, árajánlatokat kérni. És nem is erről szólt a kérdés.


6.: Értem, köszi. Én nézegettem 2-3 oldalt és láttam pár elég szép lányt.

2018. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Milyen prostik ? Mivaaan? Sztem rossz helyre írtad a választ
2018. júl. 11. 16:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Talán igen,mivel ha te saját magadat rondának tartod így az önbizalmad is csökken (nem vagy magabiztos) innen adódóan magadba szugerálod hogy senki sem akar téged,nem tetszel senkinek sem.Ha magadat nem fogadot el úgy ahogy vagy,akkor senki sem fog téged elfogadni,mivel ez kihat rád fizikailag illetve szellemileg..(elhanyagolod magad) Ha viszont lesz szerencséd a szerelemben,és HA el határozod hogy meg akarsz változni vagy van egy célod és bizonyítani akarsz pl (ha kövér vagy de le akarsz fogyni) akkor Soha se változz meg a pasiért,hanem csakis magadért.Szóval ez a 2 megoldás van.Vagy beletörődsz hogy ronda vagy de legalább nyugodt leszel,vagy pedig bizonyítani fogsz saját magadnak hogy te megtudsz változni ha akarsz.És ez a válasz nem csak neked szólt,hanem minden embernek aki nincs magával megelégedve az vagy törődjön bele és folytassa az életét,vagy vegyen magán erőt és küzdjön a céljáért.20F
2018. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!