Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehezen megy az ismerkedés,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen megy az ismerkedés, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
tudom hogy sok ilyen kérdést tesznek fel de én probálkozok és önbizalmam van de mikor elutasítanak rosszul esik és azt hiszem hogy kűlsőm miatt van mert szűletési rendellenességel élek és még nem volt baratnőm se meg csókolózni se volt alkalmam sok mindent kiprobaltam tanácsok ha van valami? sztem a külsőm a baj
2018. júl. 13. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tinder
2018. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A a kérdező szerint a külsejével van probléma, akkor a Tinder pont nem ajánlott.

Legalábbis ott mennek főleg csak kinézetre a lányok.

2018. júl. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerkednék /21f /hetero, single
2018. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem hogy 18/F vagyok
2018. júl. 14. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!