Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan irjak rá? ~4éve volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan irjak rá? ~4éve volt az osztalytarsam, akkor jóban voltunk, de aztán elmentem abból a sulibol és akkor így az a baratsag/haversag akármi megszakadt. Nem tudom hogyan kéne elkezdjem. TROLLOK OFF PLS. 17/F (Pár hete kovett be instan, random. )

Figyelt kérdés

Mit?

Hogyan?


2018. júl. 16. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

" Szia. Sajnos nagyon régen beszéltünk már, de kíváncsi vagyok, mi a helyzet veled manapság. Hogy vagy?"


Én is kb így írtam rá a volt fiú oszttársamra, akivel akkor már szintén pár éve nem voltunk jóban, és azóta is szoktunk beszélgetni :D 18/L

2018. júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem feltetlenul beszélgetni szeretnek,mármint persze azt is,de tetszik a csaj és nemtudom,messze állok a csajozastól..:/
2018. júl. 17. 01:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz is valamit a lánytól, először mindenképpen érdeklődnöd kell felőle, beszélgetni vele, valahol el kell kezdeni!

De nagyon cukker vagy, szóval írj rá, érdeklődj, ajánlj találkát (hívd meg kávézni)... stb.

Sok sikert!

Sose gondold magadról, hogy béna vagy hozzá, csajozz, pasizz, éld ki a vágyaid, egyszer élünk ifjú Padavan!!

2018. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A “nagyon cukker”-t nemtudom mire kaptam de Koszonom,és ment az zoldpacsi
2018. júl. 17. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!