Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha szükségem van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha szükségem van őlelésre es nem csak amutol hol, kitöl szerezzek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 11:18
 1/9 A kérdező kommentje:
F
2018. júl. 19. 11:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátok,Baratnő? Ezeket meg keresni kell...de ha nem keresed es azt mondod hogy nem megy akkor nem fog menni.
2018. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a városban rendezvényeken szoktak olyan önkéntesek lenni,hogy egy táblát tartanak ,,Free hug" felirattal
2018. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Menj el mondoconra, peldaul ott majdnem minden masodik ember “free hug” (ingyen oleles) tablaval jar..
2018. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ozorán már többször is láttam bulizókat táblával a nyakukban amin ez állt:

Free hugs!/Ingyen ölelések!

:)

2018. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
El se olvastam az eddigi válaszokat, és most látom utólag, hogy mindenki ezt írta :DD
2018. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez a "free hug" dolog szerintem nem az igazi. Én is vágyom sokszor ölelésre, de olyan szívből jövőre és nincs akihez forduljak. Volt már olyan is, hogy amiatt mentem bele egy éjszakás kalandba, mert már nagyon hiányzott a gyengédség. Sajnos a családunkban nem divat az ölelkezés, barátnők is többnyire akkor ölelnek meg, hogyha valami (rossz) történik, amúgy nem.
2018. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy hatásos ölelést kaptam életemben.

21 évesen felkutattam exjegyesemet egy német városban. De az a kapcsolat kihűlt (bár azóta is ő a nagy Ő számomra). Ezután egy másik német városban felkerestem egykori barátomat. Őszinte örömmel átölelt, és akkor a másfél évnyi komor hangulatom elillant. Már vidoran utaztam haza.

2018. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy örömlány megteszi!
2018. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!