Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzre lenne szükségem de...

Pénzre lenne szükségem de dolgoznom még nem lehet hát akkor, hogy szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés

A szüleimnek szeretnék besegíteni, mert nem szeretek folyton tőlük kérni.Meg nem az, hogy ne én kérjek tőlük de tényleg szükségem van rá...meg másra is kell de az mind1.Nyárig, hogy tudnék összegyűjteni 100-150 ezer ft-t?

14/L


2013. márc. 28. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha értesz a sporthoz, ajánlom a Tippmixet. Okosan kell csinálni, én folyamatosan nyerek. (200ból 10ezret is akár)
2013. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hol lehet tippmixezni?:) mert én csak dolgozatoknál tipmixezek.. :DDD
2013. márc. 28. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresel egy fogadóirodát. De ha nem értesz hozzá, bele se kezdj. Keress rá a neten, hogy kell játszani, és tippek is vannak fenn minden napra. Ha megkérdezik, elmúltál-e 18, akkor azt kell mondani, hogy igen, onnantól lesz@rják.
2013. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!