Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezhetnék meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszhelo kérdése:

Hogy szerezhetnék meg egy olyan sracot aki szerint fiatal vagyok hozza es eretlen?

Figyelt kérdés
Nem reg ismertem meg es nekem nagyon szimpatikus es tortentek dolgok egy bizonyos hataron belul de o nem szeretne velem ossze jonni mert fiatal vagyok hozza es eretlennek tart de nekem o tulsagosan is bejon ahoz hogy csak igy feladjam. Valami tipp, hogy hogyan tudnam megvaltoztatni a velemenyet vagy, hogyan tudnam kicsit magamba bolonditani?
2018. júl. 23. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, és mennyi ő?

Nem birom elképzelni mennyi lehet az a nagy korkülönbség. De ha így gondolkodik nem tehetsz túl sokat ellene.

2018. júl. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy.
2018. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha ez a velemenye, biztos nem fogod tudni megvaltoztatni. Mindenkepp az lesz a vege, hogy feladod.
2018. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Imre777 ***** válasza:
100%

Ha sokat vagytok együtt, elképzelhető, hogy beléd szeret.

(Ha sokat beszélgettek, ..hülyültök, incselkedsz vele"...

2018. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Imre777 ***** válasza:
100%
(És ha meg akar gyakni, ne enged!)
2018. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyél komolyabb. Kezd azzal hogy nem futsz olyan srác után aki visszadobott.

Nőként nem szép

2018. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!