Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak a 30-as pasik jönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak a 30-as pasik jönnek be, akkor hogyan lehet normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Eőször is leszögezném, hogy nem azért írtam ki a kérdést, hogy privátokat kapjak! Szóval... Nekem már 12 évesen is a 25-30 éves pasik tetszettek, korombeliekre rá sem nézek a mai napig, mert eleve vékonyak, szőrtelenek, 70 kilós kisgyerekek. Nekem FÉRFI kell. Nem tartom magamat érettnek, de ettől függetlenül valamiért mégis a felnőtt férfiak tetszenek, őket nézem meg. Ki szeretnék ebből valahogyan ,,gyógyulni'', nincs kedvem 25 éves koromig várni arra, hogy párom lehessen. Nem szeretnék dupla annyi idős pasit magam mellé, mivel az abnormális dolog lenne. Persze jobban kijövök az idősebbekkel, mint a korosztályommal, jobban megértetem magamat velük, de akkor sem szeretnék olyan férfit, aki csak ki akar használni, stb... Hogyan lehet magamat így átprogramozni? :D 16L
2018. júl. 24. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
A jelenlegi helyzet alapján sehogy.
2018. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. 16 voltam mikor megismertem az akkor 19 éves páromat. Szakállas,nem 70 kilós, de kidolgozott testű (nem felfújt lufi) srác. Imádom. Nem kell magad átprogramoznod,nincs ezzel semmi baj.;) 18L
2018. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd felnősz :DD
2018. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Imre777 ***** válasza:

Nem akarok olyan hülye viccet írni, hogy számítógéppel...


-Háát Te tudod!

Ezzel a hozzáállással nehéz lesz!

Nem nagyon jön össze minden úgy, ahogy szeretnénk!

Valamiből engedni kell!

(Én sem nagyon akarok engedni, ezért még 57 évesen sem találtam senkit.)

Talán azt kell mérlegelni és eldönteni, hogy mi a fontosabb, a boldogság vagy mások véleménye!

(Amúgy szerintem ugyanannyi idősebb férfi használja ki a fiatalabb lányokat, mint idősebb nő a fiatalabb fiúkat vagy fiatal fiú a fiatal lányokat! -Nem ezen málik!)

Nem minden férfi használja ki a fiatal lányokat, hiszen mi is ugyan úgy szeretjük őket!

(Én például ha találnék egy megfelelő lányt, igyekeznék minden tőlem telhetőt megtenni, hogy boldog legyen és megmaradjon mellettem.)

Amit én gondolok és tanácsolni tudok, hogy vagy nem olyan pasit ,,szedsz össze", akit szeretnél vagy kivárod vagy megkeresed a megfelelőt!

Vannak 30 év körüli pasik is, akik keresik a fiatal lányokat ((de vannak sokkal idősebbek is (akár 40-60-80 évesek is)) és meg lehet velük ismerkedni.

16 évesen már elég nagy lány vagy, de ilyen esetben én mindig azt javaslom, hogy a fiatalabb kezdeményezzen!

Bátran nézz rá a férfire (főleg, ha az is megnézett) és menj oda hozzá, szólítsd meg akármilyen indokkal és próbáld megtudni, hogy ,,bejössz-e neki", (akár kérdezd meg tőle, hogy ,,Elnézést! Megkérdezhetem, hogy mit láttál rajtam vagy miért néztél...?) hogy...

Próbáld minél tovább szóval tartani és a beszálgetés folyamán majd alakul, akkor már többet megtudsz, akár egy később más alkalommali találkozót is megbeszélhettek... (Légy kedves, barátságos, őszinte...!)

A ,,nagy közösségi oldalon" is vannak csoportok, ahol nagy vagy nagyon nagy korkülönbséggel ismerkednek emberek!

-Vagy sok esetben ismerősök vagy ismerősök ismerősei közül lehet találni, mert azokkal könnyebben lehet kapcsolatot létesíteni.


((Azért tanácsolom azt, hogy Ti fiatalok kezdeményezzetek, mert tapasztalatból tudom, hogy ha én (,,57 éves vén fasz") megnézek egy fiatal lányt, akkor abból botrány van/kitör a botrány (mocskos vén pedofil szatír gyerekgyilkos...) a ,,pedofil mizária miatt (de azért megnézem), ha meg én megszólítom, ,,próbálkozom", ismerkedni, na akkor ,világvége" ezért a beszélgetés kezdeményezésével már nagyon óvatos vagyok és ezért sok ilyen eset azzal zárul, hogy megnézzük egymást, fülig érő szájjal mosolygunk egymásra és tovább megyünk és soha többé nem látjuk egymást.))


(Átprogramozásról nem tudok, de ezt tartom a legegyszerűbbnek, a legjobbnak...

-És ne feledd! Te fiatal lánykén nyugodtan kezdeményezhetsz! -A pasik között vannak, akik nem szívesen kockáztatják, hogy lépten-nyomon botrányba keveredjenek, mert nem az a lány mosolygott rájuk, aki akar is tőlük valamit vagy nem azért, hanem mert csak alapból ilyen!)

2018. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es, nem mondasz hülyeséget, de én hiába kezdeményeztem már beszélgetést, illetve hiába randiztam, nem vonzódtak hozzám a férfiak egy csöppet sem. :S
2018. júl. 25. 12:56
 6/10 Imre777 ***** válasza:

Ja, és mosolyogj!

Mosolyogj mindenkire, aki tetszik és ha megkérdezi, hogy miért mosolyogtál rá, akkor nyugodtan mondd meg, hogy Te az idősebb férfiakat részesíted előnybe!

2018. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Imre777 ***** válasza:

Jaj, hát sajnos ez is sűrűn előfordul!

(De ez a hasonló korúaknál is így van!)

Meg kell ragadni minden alkalmat!

Addig kell próbálkozni, amíg előbb-utóbb ,,össze nem jön"!

2018. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Imre777 ***** válasza:
Előbb-utóbb csak lesz valaki, aki beléd szeret!
2018. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
#4: Remélem törlik. Ne bújtogass fel egy gyereket arra,hogy idősebb férfiaknál kezdeményezzen,mert már ez a fétis is elég gáz,nem kell tetézni.
2018. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Imre777 ***** válasza:

Kedves-!


Ezt azért ne hangoztasd úgy névvel, nyilvánosan!

2018. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!