Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 15 éves lány, és egy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lány, és egy 17 éves fiú korban össze illik?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok még életemben nem volt kapcsoltatom senkivel.

Facebook-on meg jelöltem egy 15 éves lányt akivel még soha élőben meg Messengeren nem beszéltem tehát számomra ismeretlen de nagyon tetszik és aranyos, hejesnek tűnik.

A lány természetesen vissza jelölt, és úgy vettem észre amikor valami képet fel rakok a Facebookra amin én is rajta vagyok likeolja.

(Természetesen ez nem baj én örülök neki.)

Csak kérdés, hogy van-e értelme ekkora korkülönbséggel neki állni egy kapcsolatnak?

Én nem szeretnék rövid távú kapcsolatot, és a lánynak sem akarok ennyi idősen csalódást okozni.)


2018. júl. 27. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ideális korkülönbség, nincs ezzel semmi baj!
2018. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Semmi értelme. Te be vagy kakkantva, ő meg tapasztalatlan és csak elcseszné az életed egyik legjobb időszakát :D
2018. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Maga a két év korkülönbség egyáltalán nem sok, csak nem ebben a korban. Nagyon valószínű, hogy a lánynak még nincs sok tapasztalata a fiúk terén. Nem, mintha ez akkora nagy gondot jelentene, csak ennyi idősen nem biztos, hogy még készen áll egy kapcsolatra.
2018. júl. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
92%

15 voltam, amikor megismerkedtem az akkor 17 éves barátommal. Szerintem igenis vannak, akik 15 évesen is készen állnak komoly kapcsolatra. Minden esetre, ez a szíved döntése, ha igazán tetszik, ne várj arra, hogy más szedje fel. Nekem bejött ez a kapcsolat, de ez persze nem jelenti azt, hogy másnak is jó lesz ennyi idősen. Én azt tudom elmondani, hogy 15. Szülinapom előtt pár héttel összejöttem egy fiúval. Totál az az álomfiú volt, hozzám illő, rocker, mindenben egyeztünk. De kb 3 hét után szakítottam vele, megmondtam neki, hogy nem ő az ideális, meg hasonló tipik szakítósdumákat. Sokáig hiányzott, de aztán megismerkedtem mással, akivel négy év után még most is együtt vagyunk, ő most 22, én októberben töltöm a 20-at, és kb két éve együtt lakunk :)

Sok sikert, bárhogyan is döntesz

2018. júl. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
79%
Én 18 éves voltam mikor összejöttem a 15 éves barátnőmmel, most 26 vagyok, több mint két éve együtt élünk és a menyasszonyom, szóval hajrá ;)
2018. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!