Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek csak az agyonsmin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek csak az agyonsminkelt, has pólós, kis gatyás, menő lányok jönnek be? Vagy bejönne egy ilyen lány is, mint én?

Figyelt kérdés

Nem tudom honnan kezdjem... Hosszú szőke, hullámos hajam van és tengerkék szemem. 150 centi, 45 kg(tudom, híznom kéne, de hiába eszem, nem hízom!:C). Általában egy tornacipőben, egy farmerban és egy valamilyen szinű egyszerű pólóban szoktam lenni, de vannak azért divatosabb ruháim is. Nem sminkelem magam, nem festem be a körmömet és nincs műkörmöm.

Nagyon jó tanuló vagyok, sok minden érdekel, pl. matek, töri(ez a kettő a kedvenc tantárgyam), fizika, kémia, természet, sport... A bátyámmal minden nap lefutok 4-5 kilómétert.

Kisebb koromban történt egys más, ami miatt most nehezen bízok meg az emberekben, de akikben bízok azokkal nagyon kedves tudok lenni.

Könnyen megijedek dolgoktól és van, hogy este is megijedek, vagy rosszat álmodok, olyankor pedig bemegyek a bátyámhoz aludni, mert mellette biztonságban érzem magam.


Most ennyi jutott az eszembe, de ha van kérdésetek, akkor nyugodtan kérdezhettek, válaszolok.



2017. jún. 18. 14:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem bejössz a leírtak alapján bár kicsit alacsony vagy de sebaj :) Amúgy hány éves vagy? 17/f
2017. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Itt most a kor nem számít, mert nem ismerkedni jöttem ide, de amúgy 13 vagyok.
2017. jún. 18. 14:28
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem a nagymellűek jönnek be.
2017. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

13 evesen nekem tul fiatal vagy, de egyebkent semmi baj nincs veled ezek alapjan:) azok a kis szolibarna luvnyak a tudoig felhuzott picshagatyajukkal meg elmehetnek, ahova akarnak. Kicsit amugy is unalmas mar szamomra, hogy olyanok, mintha futoszalagon gyartanak oket.

Hosszu, vasalt, hidrogenszoke v. fekete haj, hegyes mukorom, ajfon, ruzs, pandara kihuzott szemek, koldokig sem ero, elol-hatul full kivagott felso, kilogo push up melltarto, honaljat verdeso picshagatya+superstar. Ez a tuti recept.

Azoknal, akik max egy kis szexet akarnak.

2017. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Miert kell, hogy barkinek is bejojj 13 evesen? Ne ilyenekkel foglalkozz meg.
2017. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mert fáj, hogy az osztálytársaimnak már egy csomóan udvaroltak, mert menők, nekem meg még senkisem, mert egy félős lány vagyok. :C

De amúgy nem akarok még magamnak barátot...


Ja és köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 18. 15:07
 7/18 anonim ***** válasza:

" olyankor pedig bemegyek a bátyámhoz aludni, mert mellette biztonságban érzem magam"

Ebből szeritnem nagyobb problémáid lehetnek, mint az amúgy teljesen normális stílusodból. Emlékszem pár hónapja volt itt egy kérdés, ahol kb úgy viselkedett egy 25 éves tag a hugaval, mintha járnának, csak szex és csók nem volt köztük jóformán, szakított is vele a barátnője.

2017. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 tamas2000 ***** válasza:
4-es valaszolot adom, teljesen tukrozi a valosagot. Es az a nagy helyzet hogy szard le nem szamit meg 13 evesen ez. Az ilyen futoszalagon erkezo lanyokat (ribik) mimt az osztalytarsaidat a fiu tobbseg csak megdugja kalandra hasznalja oke. A hozzad hasonlo lanyokat meg komoly kapcsolatra szanjak. Ne felj attol hogy nincs udvarlod a te korodba minek is meg es hogy a tobbinek az mindegy oket fogjak majd megdugni. Majd ha kozep iskolaba kerulsz meglatod milyen nagy kincs lesz az te leszel az artatlan lany akit majd minden fiu akar. A mostani osztalytarsaidat megy egy darab rongynak hasznaljak majd. Ne sirankoz ezen felesleges.
2017. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, még fiatal vagy és bőven van elég időd!
2017. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Abból miért lenne problémám, hogy bemegyek a bátyámhoz aludni, amikor félek? :S

Szerintem normális, hogy biztonságban érzem magam mellette. Arra valók a nagytestvérek, hogy megvédjék a kisebbet, nem?

2017. jún. 18. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!