Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti összejönnétek csúnya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti összejönnétek csúnya lánnyal, ha jól kijöttök?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 10:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi az amiért te csúnyának látod magad?


Valószínűleg nem is vagy az, csak nincs önbizalmad, ez gyakori a lányoknál.


17/L

2018. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Volt egy ismerősöm, akinek volt egy nagyon szép felesége, de a házasságnak válás lett a vége. (Többen is nagyon szépnek látták. :) Utána újra nősült, hát mit mondjak, szerintem sem volt szép a második felesége. Ez a fiatalember mondta: Volt szép feleségem, most van jó feleségem.
2018. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 cserematyi válasza:

Nekem egyszer sikerült!

(Az internet csodái)

Par honapos beszelgetes után lebeszeltünk egy találkozót, elsőre még csak beszelgettünk egy jot hazajöttem es elkönyveltem,hogy nem szép. Aztan masodik alkalommal valamilyen kesztetest erezve megcsokoltam,(valoszinűleg a beszelgetesek vegett kisse belezugtam es akkor nem szamitott a kinezet.) Es fél ev után, mikor elmúlt a rozsasín köd, amikor megismertem személyessen, akkor már nagyon kellemetlenné valt a kapcsolat.

A lenyeg, ha ő nem tart csunyának, akkor nincs gond, mert akkor a te nézőpontodat is megvaltoztatja a saját kinézetedről, de ha ő sem feltelétlen vonzodik hozzád, akkor ne erőlzesd a dolgot, mert magyot fogsz csalodni.

2018. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Nekem csak egy kérdésem lenne. Miért van az, hogy a pasik nagy többsége álszent módon állítja, hogy "a belső értékek a fontosak", de ha pl én azt szeretném, hogy engem ne a külsőm, a formás alakom meg egyebek, hanem a belsőm alapján ítéljenek meg, az senkinek sem megy? Mindenki csak ki akar használni és a külsőmnél tovább nem is érdeklek senkit. 16/L
2018. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem a kinézettől függ. Ha van szerelem igen, ha nincs, akkor nem.
2018. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
2018. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Sajnos sok fiatal lány gondolja magát csúnyának, MIÉRT?

Mert mindenkinek nem tetszik?

Ha rendesen ápolod magad, tisztán, szépen öltözöl, nem lehetsz csúnya.

Nem vagyunk egyformák, szerencsére.

Mi nem tetszik magadon?

Vannak dolgok, amin lehet változtatni, és van, amin nem. Ki kell hozni a lehető legjobbat abból, ami van.


Az érem másik oldala:

Gondolj arra, hogy a "szépek" gyakran csak kirakatbabának kellenek.

De ha lemossák a sminket, már nem is olyan szépek!

2018. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nincs csúnya lány.
2018. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#8 vagyok.

Teljesen egyet értek az előttem lévőkkel:

Nem a külső kinézet számít.

Nincs csúnya lány.

Viszont ami fontos, ami "külsőség", a kisugárzás. Hogy pozitív vagy-e, igényes vagy-e magadra, stb.


Most nyáron megismertem egy lányt, aki nagyon duci volt. Akire azt mondanád, hogy úú szegény milyen külsőt kapott, ha ilyen lennék tuti fogyókúráznék stb. A lány mellesleg a külsejéről nem tehetett, de ez nem ide tartozik.

Annyira magabiztos, és megelégedett volt, hogy csak nézett mindenki. Egy kifejezetten csendes, amikor megszólal mond is valamit típus, akivel nagyon jó érzés együtt lenni, beszélgetni vele.

Két éve stabil kapcsolatban él egy jófej sráccal.


Tényleg nem a külső számít, ha ilyen belső értékeid vannak.


Akiknek nincsenek, azt viszont a külseje alapján fogják megítélni, és "használni", kihasználni.

2018. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!