Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda fiúnak lehet barátnője?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda fiúnak lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Rengeteg lány mondta már, hogy kedves vagyok és aranyos, de a kinézetem miatt folyton csak elutasítanak.


Már mindenen változtattam, amin csak lehetett, de így sem jártam sikerrel. Divatosan öltözködöm, a frizurámat is megcsináltattam, ápolt vagyok...


A legjobb esetben is csak barátként könyvelnek el.


Azt szeretném megkérdezni, hogy barátságból lehetséges kialakítani kapcsolatot?


Csak azért kérdem, mert a legjobb esetben is csak barátként könyvelnek el....


Még nem barátkoztam egy lánnyal sem, de csak azért nem, mert én kapcsolatra vágyom és nem barátokra, mert abból már van elég, de kapcsolatom még soha sem volt...


22/F



2018. júl. 21. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Persze, egy ronda lány.
2018. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Így van, ne is álmodj egy bomba csajról, főleg ilyen hozzáállással. Senkinek se kell egy csődtömeg, szedd össze magad és tegyél valamit azért, hogy szép barátnőd legyen
2018. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén? Sajnos nem. Én is hasonló helyzetben vagyok. De mivel idióta vagyok, ezért barátkoztam sok lánnyal abban reménykedve, hogy hátha valamelyik megkedvel jobban (persze egyszerre csak 1 lánnyal), de semmi esélyem nem volt úgy sem. Mi ronda srácok csak arra vagyunk jók, hogy legyen valaki, aki segít nekik, valaki, akivel tudnak beszélni, ha nincs más, stb. De párkapcsolatra már nem vagyunk elég jók.
2018. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

igen lehet

egy ronda barátnője xDD

2018. júl. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

"Ami az egyiknek szemét, az a másiknak kincs." - ezt fogadd meg ha bele akarsz törődni.

Na de viszont, ha te tenni szeretnél azért hogy az ellenkezője legyen annak ami most van, a lényeg: Tessék szépen átgondolni a dolgokat. Konditerem, helyes étkezés, igényesség, tájékozottság a divatban, legyen hobbid. Ha ezeket csinálod és ÉLETMÓDOT változtatsz, akkor testileg-lelkileg meg fogsz újulni. Az előbb felsoroltakat ha 2 évig csinálja valaki, akkor a leggyatrább kiskrapekból is egy minimum átlagos férfi faragható.

Több előnye is van azoknak amiket felsoroltam:

- konditeremben ismerkedni eleinte biztos nem fogsz, de lesznek akik segíteni fognak

- hobbi: na ott már lehet ismerkedni. Ha mondjuk szereted a kultúrát akkor ajánlom figyelmedbe a különböző könyvklubbokat, színházi csoportokat.


Egyébként ha ezeket helyre tudod tenni magadon, és akkor még mindig meglesz benned ez a segítőkész, mindent meghallgató férfi, akkor egy nő a végén még nagyon jól járhat veled.

21/L

2018. júl. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
83%
Nem hinném hogy mindenki rondának talál téged. Pl a legtöbb helyes srácnak nem igazán szép barátnője van. És láttam már ugyanezt fordítva is. De ha te saját magadat rondának tartod akkor ne várd el hogy más szépnek találjon. Kicsit több önbizalmat ! Egy barátságból nem hiszem hogy lehet kapcsolatot kialakítani bár az attól függ hogy új barátság vagy régóta tartó barátság.
2018. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

bármilyen kapcsiból lehet kapcsolat,de a friendzone is létezik.

és ahogy többen írták elsősorban életcélodnak életvitelednek kell lennie.hogy jól érzed magad és akkor bátrabb,izgalmasabb emberke vagy.

nem görcsölsz rá az ismerkedésre.


a csúnyaság az arcodra vonatkozik ?

az nem akkora baj,ha némileg magas vagy és kicsit edzel is.

embereknek és nekem is csak megközelítőleg van elképzelésünk a

rondaságról.láttam több filmet is és nemrég élőben is egy bőrkinövéses csajt akinek az arcáról lógott le egy jónagy daganat.

van egy másik elég dagadt csaj akinek a hátán van egy egész krumpli.

láttam egy srácot akinek a szája olyan volt mintha benne lenne egy narancs,pedig nem.szóval ezt gondold át és aztán hajrá.


itt egy kép is.

[link]

2018. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Magas jokepu fiukkal se jonnek oszze mert maguknakvalo ringyo az osszes. Szoval ha megforditjuk a dolgot lehet
2018. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ronda csóró vagyok egyszer volt szép baràtnőm.
2018. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Természetesen lehet. Egy értelmes barátnője, akinek van annyi agya, hogy ne külső alapján döntsön. Én például egy olyan fiúba vagyok szerelmes, akit a többség rondának tart, bár én se vagyok annyira szép, de szerintem a külső pont az a dolog ami nem fontos.
2018. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!