Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai normákhoz mérve csúnya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai normákhoz mérve csúnya srácként reménykedjek még?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és már olyan kb 13-14 éves korom óta nagyon magányosnak érzem magam és vágyok egy kapcsolatra, csomó módon meg rengeteg lánnyal próbálkoztam, de sosem jártam sikerrel, volt amikor tényleg abszolút a másik féltől meg tőlem is független tényezők tettek keresztben, volt amikor a lány utasított vissza, volt amikor csak játszadoztak velem meg jól kihasználtak, volt amikor én mondtam nemet mert nem éreztem az a szikrát hosszabb ismerettség után sem, egyszóval valami oknál fogva sosem sikerűlt a dolog.


És már nagyon elegem van, tudom hogy úgymond túl reagálom a dolgot, de nem tehetek róla, nagyon szeretnék egy igazi társat, de egyre inkább úgy érzem hogy "átkozott" vagyok ilyen téren és sosem lesz barátnőm...

Hozzáteszem hogy tény és való hogy csúnya vagyok a mai normákhoz képest, de tőlem csúnyább srácoknak is sikerült kapcsolatot szereznie, szóval végképp nem értem a dolgot. Jó tudom én hogy nem a külső a lényeg, de a kisugárzásomra sem lehet fogni a dolgot, mivel ahogy mondtam sokszor úgy lett volna hogy sikerül a dolog csak akkor meg külső tényezők avatkoztak be.


Ez a szar tényleg olyan mint egy rohadt átok... :D



2018. aug. 2. 22:12
 1/6 Evelin1217 válasza:
100%
Szerintem ha normális vagy, udvarias, kedves, figyelmes, okos, meg van hobbid, akkor ott háttérbe szorulhat a külső. Amúgy meg ha görcsösen keresed a kapcsolatot, abból mindig csak szarul jössz ki. Csak jó tanács. Addig is barátkozz, fiúkkal-lányokkal egyaránt, ha magányosnak érzed magadat! Egy jó barátságból még lehet bármi ;)sok sikert!
2018. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg nem próbáltál még kérdezni másokat, hogy hogyan látnak kívülről, mi hiányzik belőled, vagy épp mi az, ami túl sok? Ez sem szokott egy utolsó opció lenni, ha ennyire rosszul sülnek el a dolgok körülötted. Lehet pár apróságon múlik az egész. Persze az is lehetséges, hogy csak ennyire nincs szerencséd. De inkább tippelek olyasmire, hogy nem jól méred fel, ki illene hozzád, ezt gyakran hozza magával, ha valaki ennyire szeretne egy társat. Hasonló személyiségűekkel a legkönnyebb megtalálni a közös hangot, így inkább ezt javaslom. Ha ellentétek vonzzák egymást alapon próbálsz ismerkedni, ehhez szükség van nagy fokú nyitottságra, elfogadásra. Ha ez benned meg is van, a másikban viszont nincs, sajnos veszett ügy.

Azt nem tudom mennyire érezteted másokkal, hogy csúnyának tartod magad, de a legtöbb lány nem szereti a "rinyálós" fiúkat. Ez kapásból probléma lehet. Azért, mert sajnos a legtöbben, akik így érzik, ellenvélemények hatására sem fognak mást gondolni. Az meg elég kellemetlen, ha valakit eredménytelenül próbál az ember biztatni, senki sem szeretne ilyen helyzetbe kerülni.

Magadnak kell megfelelned, nem az ocsmány társadalomnak. Ha olyanná válsz, mint a tömegek, a birkák között az a lány sem fog tudni megtalálni, aki passzolna hozzád és tetszenél neki a valódi karaktereddel.

2018. aug. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szomorúan olvasom posztod. Tudod sokan vagyunk így és nagyon nehéz nem minden nap ennek az árnyékát cipelni. De nem segít ha minden nap ezzel kelsz és fekszel. Kicsit lépj át rajta és öszpontosíts először a barátokra. Az emberek megérzik ha a másik kétségbeesetten keres embert. Előszőr szüntesd meg a magány érzetét magadban. É szersd meg magad. Ne azt mnd, hogy ronda vagyok, hanem hogy kedves vagy figyelmes vagy okos vagy cuki vagy igazi gentleman... nem tom nem ismerlek, de biztos van valami ami jó benned és szerethető, ha már alakultak jobban is a dolgaid. A korod előrehaladtával tényleg változik majd ez. Én például 20 évet elhagyva arra lettem figyelmes, hogy a "jó pasikat" már meg sem nézem, mert tudom nem várhatok tőlük semmi jót.

Minezek után olvass el még két dolgot.

1. 18 éves vagy. 18!!!! Nem késtél még le semmiről. Az emberek folyton azt mondják, hogy a fiúk sekélyesek... nyugi a legtöbb lány is... És félnek, mindenki fél... mert azért 14 éves kort elhagyva lassan ébred a késztetés, de a rengeteg kérdés is. Körülötted valószínüleg rengeteg ember van abban a cipőben mint te, nem vagy szerencsétlen, ez erőssen normális.

2. Ez nem átok. Úr Isten... Tudod mit adtam volna azért 18 évesen, hogy számottevő tapasztalatom legyen? Fogd fel áldásnak és tanulásnak. Hiszen szerintem az ember 18, de nyugi 20 évesen is keveset tud magárol és még kevesebbet a többi emberről. Ne úgy tekints ezekre, hogy pocsékolás, étok, szerencsétlenség, hanem ellemezd ki őket és tedd el emlékül, hogy majd amikor egy komoly kapcsolat kapujában fogsz állni, akkor elővedd és kevesebb dolgot csesz el. Az nem baj ha folyton hibázol vagy hibáznak ellened, csak az ha ugyanazokba a medrekbe lépsz bele újra és újra.

Sok szerencsét kívánok, remélem megtalálod az utadat és a párodat is aki elkísér majd rajta. Fel a fejjel, már az nagy dolog, hogy elviseled mindezt és ezenáltal meg lesz háláva is. Higgy és remélj. Sikeres napot. A

2018. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hogy érted, hogy csúnya? Kövér vagy, vagy arcoddal van a baj? Ha van kedved írj privit és beszélgethetünk róla :)
2018. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne reménykedjél, ez a hiszem , remélem, ezek állítólag nem jók. Érezd magadat méltónak rá, hogy legyen párod; mindenki más is méltó, Isten gyermekei vagyunk, így te is. Akár pl kérheted az angyalokat is talán, hogy sodorjanak az utadba valakit, akivel megélheted a szerelmet; és lehetőleg azt is tedd oda a kívánság mellé, hogy olyat küldjenek, aki éppen most nincsen párkapcsolatban. :D
2018. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*ez a: tudom, kétségem sincs afelől, hogy méltó vagyok rá.
2018. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!