Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon csúnya vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon csúnya vagyok, és nem vagyok kívánatos sem, akkor hogyan lehet így párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Mivel tudnám ezt kompenzálni?
2018. aug. 3. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy avagy lány?
2018. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lány.
2018. aug. 3. 11:38
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Fogy le, sportolj, tedd helyre a bőrödet, lányként ennyi elég lesz.
2018. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
önértékelési problémád van nem hiszem csúnya vagy te ..... dobj egy képet üzenetbe aztán meglátjuk mit lehet belőled kihozni
2018. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
88%

Igazából a dolgok nagyrésze csak akarat kérdése.


Járj el kozmetikushoz / bőrgyógyászhoz / válts egészségesebb életmódra , ha a súlyoddal van probléma járj el futni.


Kezdj el "divatosan" öltözködni , esetleg kérj tanácsot a barátaidtól.

2018. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim. :D És én nem megváltozni akarok, hanem valamivel kompenzálni (belsőleg) a kinézetemet.
2018. aug. 3. 12:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne kompenzálj, hanem tedd rendbe a külsődet...
2018. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
90%
Én is ezzel szenvedtem még 17,18 éves koromban. Gépfüggő voltam, ekkorra kaptam észbe, hogy se barátom, se szociális életem, emellett még kapcsolatom se volt. Belenéztem a tükörbe és nem láttam ami tetszett. Elkezdtem egészségesen kajálni, odafigyeltem a kalóriabevitelemre, emellett elkezdtem futni, kondizni. Szépen lassan fejlődtem és a mai napig fejlődök. Emellett nagyon fontos az, hogy ne csak külsőleg "eddz". Olvass, informálódj a világról, tűzz ki célokat stb. Ha nem vagy megelégedve magaddal külsőleg, akkor az meg fog látszani rajtad, emellett vonzalom is kell a párkapcsolathoz, szóval nem fogsz megfogni senkit, csak mert eszméletlen művelt vagy. Nem azt mondom, hogy mindenkinek bomba test kell, de egy átlagosat simán össze lehet hozni.
2018. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról, nem hinném, hogy baj van veled :) 18/l
2018. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz képet, biztosan tudok egy kis önbizalmat önteni beléd :D


17l

2018. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!