Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen helyeken érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeken érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szinte biztos hogy nem a suliban fogom megtalálni az igazit, hol érdemes ismerkedni?

2018. aug. 10. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Ha olyan partnert keresel, aki testileg-lelkileg minden porcikádat imádja, akkor egy krokodilfarmot javasolnék.
2018. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyanokat akik ott jöttek össze,megsúgom (mai napig együtt vannak)...Amúgy meg bárhol lehet ismerkedni ahol emberek vannak,csak az alkalomtól függ.
2018. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A suliban én is nagyon kétlem hogy igazán hosszú távú lesz. Maximum csinálsz egy gyereket és az lesz az ami tuti.

Huszon-harmincas korban a munkád során, munkahelyemen, kirándulásokon, ismerősök által lehet igazán érettebb kapcsit kialakítani.

Szerintem egyenlőre inkább ismerkedj baráti körben, neten, bárhol ahol megfordulsz aztán majd alakulni fog hogy mi lesz belőle.

2018. aug. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!