Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni a fiúk,17 éves lány vagyok a barátnőim szerint szép vagyok de még egy fiú se szólított le, nem vagyok az a buliba járós fajta de már nagyon szeretnék kapcsolatot, hol tudok ismerkedni hasonló korú fiúkkal?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 12:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Hát ha nem ragaszkodnál a korhoz, már írtam volna...
2018. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 MessorKing18 ***** válasza:
Ha nem zavar hogy 18 vagyok akkor ismerkedhetünk :)
2018. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonlo a helyzet 17 éves srác vagyok és nem szeretek buliba járni

Sokan mondják hogy jóképű vagyok minden egot felreteve de én is nehezen ismerkedem lányokkal mert nincs nagyon ra lehetosegem

2018. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Az egy dolog hogy a barátnőid szerint szép vagy,de vajon a fiúk szemébe is az vagy? 🙂
2018. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Miért lepődsz meg azon, hogy nem szólítanak le ha nem is jársz bulizni meg így sehova? Otthon a szobádból várhatod, hogy valaki leszólítson és lehetsz annyira szép amennyire mondják (De most őszintén, mikor mondaná a barátnőd azt hogy csúnya vagy? Soha nem mondana ilyen, ne olyat kérdezz meg aki kötődik hozzád hanem olyan akinek az érzései nem befolyásolja a döntését)
2018. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
Küldj képet :)
2018. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A fiú barátaim is azt mondják hogy szép vagyok, sokat utazok vonaton, metrón, buszon, villamoson, viszont többen szemeznek velem de oda senki sem mer jönni hozzám. Miért félnek ennyire a fiúk a lányoktól?
2018. aug. 14. 14:08
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajna olyanokat szúrsz ki aki pont hogy nel mer kezdeményezni..De tudod mit csajszi,ha annyira kell neked egy kapcsolat akkor milenne ha tennél is érte..úgy értem keress magadnak egyet,es kezdeményezz ha a fiúk nem mernek..Vedd az ügyet a kezedbe.Ha kell valami akkor szerezd meg."Hol tudok ismerkedni hasonló korú fiúkkal?" A válasz egyszerű.Bárhol ahol hasonló korú fiúk vannak.Na de hol vannak? Nézz csak körül,mindenhol vannak,csak az alkaloktól függ hogy vajon alkalmas e vagy épp nem az.
2018. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
10%

Lehet azért néznek mert csúnya vagy

De komolyan, engem le “mernek “ szólítani kb bárhol...

Talán nem nem mernek hanem nem akarnak

2018. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
#9 Abszolút egyetértek veled!
2018. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!