Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni a fiúk,17 éves lány vagyok a barátnőim szerint szép vagyok de még egy fiú se szólított le, nem vagyok az a buliba járós fajta de már nagyon szeretnék kapcsolatot, hol tudok ismerkedni hasonló korú fiúkkal?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 12:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%
Hat azert vonaton meg utazas kozben nem nagyon szoktak ismerkedni, de ha 17ev alatt senki se kezdemenyezett en azert megkerdojelezem a szepseged :D en nem vagyok szep es fiu is vagyok de tudom h volt akiket erdekeltem, esetleg kuldhetnel kepet igerem h nem vagy szep megmondom. ;D
2018. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne is számíts rá, hogy leszólítanak :D ez manapság már nem divatos, csak a bulikban, de írtad hogy oda nem jársz. Ismerkedni leginkább a neten, vagy a suliban, esetleg a barátaid barátai között tudsz :)
2018. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Csakalinketszeretnem válasza:
Mik a hobbijaid? Sorozatok, sportolás, zene hallgatás, számító gépés játékok, insta, vásárlás (jó ez kevésbé hobbi jellegű), de érted most ha egy buliban meglát egy srác akkor legalább tudja, hogy ismered az ottaniakat vagy szereted az ottani zenét, de a vonaton nem fog leszólítani senki sem, mert nem tudja mi az érdeklődési köröd vagy ha le is szólítana akkor az ilyen kapcsolatok nem tartanak sokáig, mert ugye semmit sem tudtok egymásról (személyes és más tapasztalataiból mondom). Mondj egy pár hobbit hátha tudok segíteni.
2018. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%

Azért nem szólítanak le mert nincs elég önbizalmuk miért szólítanának le? Ha esetleg olyan srác szólít le aki nem jön be neked és lekoptatod akkor majd a sríc esetleg hallgathatja vissza az ismerőseitől ha éppen úgy van.

Ezzel csak az jár hogy pl Halloooooood Petra figyi mi volt velem egy srac odajött hozzám olyan csúnyán néz ki hallod.

Tényleg és mi neve?

Kis Béla

Jéééé ez ismerőse Boginak

és elmondják boginak aki utána szívathatja Béla barátunkat.

Na ezért nem megy oda senki.

Na meg ha a fiú nem érzi magát megfelelőnek külsőleg akkor se fog kezdeményezni mert fél a visszautasítástól a gúnyolódástól és stb mint én.

Ha szeretnél küldj képet magadról és elmondom hogy pl nekem bejössz e vagy sem.

16/f

2018. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Biztos ilyen buszon könyvolvasós típus vagy, azokhoz én se közelítek, pedig láttam már vonzót köztük.
2018. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buszon könyvolvasós típus és nem hiszem hogy azért szemeznek velem mert csúnya vagyok.
2018. aug. 15. 22:37
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen pontoznank szerintem itt joparan :D
2018. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kezdeményeznek mert félnek attól, hogy elutasítod. Engem pl. ha egy buliban 2-3x elutasítanak elmegy a kevdvem az egésztől, de ez még mindig a jobbik eset, mert vannak olyan nők is akik még jól ki is röhögik vagy leoltják a pasit mert oda mert menni... Máshol meg nem tudom hol kellene ismerkedni, ha utcán szólítanak le akkor meg még kevesebb az esély.
2018. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha sokan szemeznek veled és mondják is akkor biztos szép vagy :-)

Írd le privátba hogy merre leszel és le foglak szólítani :-) igaz én még ilyet nem csináltam de most érted meg fogom tenni.

20 éves vagyok remélem ez még nem gond?

2018. szept. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Hátőő válasza:
#9 nem hinném, a fiúk nem nagyon néznek olyan lányokat, akik nem tetszenek nekik, olyannal szemeznek akik tetszenek nekik, nyílván így van értelme :)
2018. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!