Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni a fiúk,17 éves lány vagyok a barátnőim szerint szép vagyok de még egy fiú se szólított le, nem vagyok az a buliba járós fajta de már nagyon szeretnék kapcsolatot, hol tudok ismerkedni hasonló korú fiúkkal?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 12:54
1 2 3
 21/23 Hátőő válasza:
egyébként 17/F
2018. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

1. Van egy ismerősöm, ő is szép nő, mégis egész fiatal korában egyedül volt. Ő pl. azért mert valamiféle arisztokratikus magatartása volt, illetve a városban megbecsült szülei miatt nem gondolták a fiúk, hogy őt meg lehet szólítani. Tudom, furcsán hangzik.

2. A fiúk közül az én időmben legalább is nem mindenki volt elég bátor hozzá, hogy leszólítson lányokat. Egyszerűen nem tudta, hogy kell, illetve ez nem is volt eldöntve, hogy ez mennyire illendő. < Gátlásos butaság.

3. Járj helyekre, ahol vannak magad korabeliek, nem kell feltétlenül bulinak/diszkónak lennie, szakkör, angolóra, táncház, kiállítás.

4. ha valaki tetszik, kicsit jelezhetsz neki a szemeddel, hogy tetszik, adhatsz neki egy mosolyt, így bátoríthatod, hogy jöhet. Ezzel nem ígértél semmit biztosra, csak, hogy kíváncsi vagy rá.

2018. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mizu? Lett barátod? :)
2022. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!