Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves srác vagyok helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves srác vagyok helyes (nem saját vélemény) de nehezen ismerkedem. Ötletek? [Kép Priviben]

Figyelt kérdés

2018. aug. 17. 02:01
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Írj
2018. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Csinálhatnál esetleg vicces névjegykártyákat, amiben van valami humor. Pl amikor hivatalos névjegykártyát terveznek, ott törekedni kell szigorúságra; és akkor te pl írhatnád a te adataidat ehhez képest hullámosan, meg lehetnének rajta pl rád jellemző ábrák (még mindig nem tom) Vagy pl ha már egy ideje gyakrabban látod, akkor adhatsz neki egy borítékot, amiben rajz van, meg írhatsz magadról, hogy milyen vagy milyen zenét, filmet szeretsz; háziállatod van-e, melyik tantárgyhoz konyítasz a leginkább, mit sportolsz, és még elérhetőségedet)
2018. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
Hát személyes véleményem szerint nem egy helyes pofi miatt lesznek ismerőseid/barátnőid..légy vicces süss el pár poént..légy egyedi,bókolj a kiszemeltednek,keress közös témát. A lányok szeretik,ha figyelmes vagy velük esetleg meghallgatod őket,ha szomorú megvigasztalod. Szóval ha ilyesmiket csinálsz,mellette még vagány is vagy,emelett nyitott és még helyes (ha nem az elfogult szüleid mondták ezt) akkor nem hiszem,hogy gondot okozna a barátnő szerzés.
2018. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Na most már kíváncsi vagyok rád :D légyszi nekem is küldj képet :D
2018. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Vicces vagyok,Rendes,Odafigyelő. Szerintem az önbizalom hiánnyal van inkább a baj :/ De amúgy köszi mindenkinek
2018. aug. 17. 23:02
 16/29 anonim válasza:
Szia képet tudsz küldeni?
2018. aug. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Amugy aki beszelni szeretne az inkabb irjon ram.

Nem tudom hogy ki irt mar ram es ki nem.

2018. aug. 18. 06:09
 18/29 PeterN1971 válasza:

Az ismerkedés egy tudomány, meg lehet tanulni.

Meg kell ismerned a nőket és azt hogy hogyan kell közeledni hozzájuk. Abszolút nem nehéz.

Nézd meg ezt:

[link]

2018. aug. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:

Én is épp azt akartam mondani, hogy már az alapján, hogy azt írtad 'nem saját vélemény', az jött le, hogy nincs olyan nagy önbizalmad, és szerintem, ha ezen tudnál javítani, magabiztosabbá válni, akkor az ismerkedés terén is lehetnének pozitív változások.


Ajánlanám a Sikerre Hangolva nevezetű csatornát, elég sok és elég jó kontent van ott. (Esetleg a Tanulom Magam táján is szétnézhetsz, ott is akad kapcsolódó videó)


Szerintem, ha ezt komolyan veszed, és tényleg szeretnéd, akkor lazán eléred a célod. :)

2018. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2018. aug. 18. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!