Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet barátokat találni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet barátokat találni?

Figyelt kérdés

Tudom, renggeteg ilyen kérdés van, viszont én nem járok társaságokba, se buliba ahol megismerhetnék új embereket és még csak a hobbim által sem tudom másokkal ismerkedni, hiába vagyok bent csoportokban.

Random facebook ismerősnek jelölés se jó, mert mindenki néz, hogy egy lány rámert írni egy fiúra barátkozás céljából.

Szeretnék barátokat találni, de így nem is tudom hol találhatnék, hiszen ahhol próbáltam eddig az nem volt sikeres.

Esetleg tudtok valami jó ötletet adni?

16/L


2018. aug. 17. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár itt is tudsz. 20F. Én nem haragudnék rá én is barátokat keresek.🙂
2018. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hat igazából utcán is tudsz leszolitani embereket :)

De amúgy nekem is írhatsz szívesen beszélgetek, viszont én lány vagyok:)

2018. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én Anotalkon szoktam

Vagy Strangers :)


Sok sikert :)

2018. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is szívesen irogatok, ha van kedved. Mivel egy idősek vagyunk, hátha akadnak közös témák is.

16F

2018. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia esetleg én is ráérek neiem is írhatsz 19F
2018. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van kedved irj nyugodtan
2018. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia szerintem járj el valami táncra vagy sport órára ott hamar barátokat tudsz szerezni.
2018. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is írhatsz ha kedved tartja. 19F
2018. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell sok barát én ugy gondolom. Sokkal jobb egy két olyan ember akik tényleg megértenek. Nem kell egy nagyobb társaság, hogy úgy érezd vannak barátaid.

18/l

2018. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!