Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nehéz barátokat és...

Miért nehéz barátokat és szerelmet találni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 14. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már bennem is számtalanszor megfogalmazódott ez a kérdés. Számomra valószínűleg mindkét esetben az okoz nehézséget, hogy az átlagnál jóval zárkózottabb, visszahúzódóbb vagyok.
2018. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmet nekem azért, mert kisebb a tűréshatárom, mint másoknak. Bár szerintem ez a normális. Nem akarok olyannal együtt lenni, aki nem beszél velem szépen, akinek nem vagyok fontos, aki nem foglalkozik velem, aki megcsal, aki piál, drogozik, stb. Rengeteg ember ilyen kapcsolatban él.

Barátaim vannak, igaz nem olyan nagy társaság. Fiatalabb koromban nagyon társaság volt. De idővel inkább mindenki magával vagy a saját családjával foglalkozik többet.

Én szeretek egyedül lenni, így nem is keresek újabb barátságokat.

2018. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 *Glissade* ***** válasza:
100%
Mert a mai emberek az életüket "virtuálisan" élik!
2018. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként, fiatalon könnyű, amikor a közös érdekek még csak arról szólnak, hogy jól érezzük magunkat egymás társaságában.


Később ha az ember már valahol tart az életben egzisztenciálisan, akkor jobban felmerül benne a kérdés, hogy azt aki keresi bizalmát/barátságát, szerelmét milyen érdek vezérlik.

2018. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszolóhoz hasonlóan: már nem keresek új barátokat.Aki jön szívesen fogadom,aki menni akar szabadon távozhat.Már senkinek a hiánya nem visel meg.Ami a szerelmet illeti nem kell olyan aki ugráltat,befelelget,iszik,kulturálatlanul vislekedik társaságban,nincsenek rendben a fogai...Egyedül is tudok minőségi időt tölteni.Arra nincs szükségem,hogy valaki idegesítsen.
2018. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátot és szerelmet is azért, mert nagyon nagyok az elvárásaim mindkettő felé.
2018. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem találok olyan embert, aki azonos tanultsági ès olvasottsági szinten lenne. Szórekozni járni nekem nehèz, mert nem iszok alkoholt, meg a zenèk se tetszenek. Meg szerintem az is van, hogy a közössègeket nem tehetsèg ès hasonló a hasonló elve alapján hozták lètre az utóbbi időkben, hanem ismeretsèg ès protekció által. Itt a következmènye- èn is magányos vagyok.
2018. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz, ha túl komplex a viselkedése valakinek. Ha egyik pillanatban inkább eltűnnél, olyan szerény és félénk vagy, máskor meg úgy érzed magad, mint superman.

Ez nyilván nem ilyen szemet szúró élőben, de azért vannak brutális csapongásaim, ami a hangulatvilágomat illeti. Nekem ezért nehéz.

És nagyjából ugyanazért még, mint az előttem szólónak.

Van min dolgoznia mindenkinek :)

2018. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!