Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok ,és teljesen el vagyok keseredve,mert úgy érzem, hogy nem kellek senkinek. A környezetemtől rengeteg pozitív visszajelzést kapok,mégis mindenki csak egy jó barátként tekint rám... emiatt az a csekély önbizalmam is odaveszett ,ami volt.

2018. aug. 18. 15:46
 1/4 anonim válasza:
Ugyan ez a helyzet nalam is szóval kiváncsi vagyok erre én is.. 17/f
2018. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, szerintem akkor még egyikőtök sem találkozott azzal a valakivel, aki nem csak barátként tekint rátok. Sajnálom, hogy ezt kell írnom, mert én is a ti korotokban vagyok, de várnunk kell:D Tudom, h most olyan, mintha értelmetlen lenne várni, mert hát úgyse jön senki, pedig már akartok, mert úgy érzitek készen álltok. Oh, dehogynem, jönni fog ő. Csak, h egy példát mondjak, a nővérem most 23 éves és a jelenlegi kapcsolata a legkomolyabb, talán össze is házasodnak. Szval tényleg csak nincs egyszerűen most úgymond 'senki' a közeletekben, akivel talán lehet valami.

Egyébként az ezzel járó önbizalomhiányt kérlek kerüljétek el, semmi jó nem keletkezik abból, h nem csak, h nincs senki, aki 'úgy' szeret téged, még magadst sem szereted eléggé. Közhelyesen hangzik, megértem, de először magadat kell szeretned, és ne félj attól, h most nincs senki:) mert lesz.

Egyébként pedig talán picit félve írom, de esetleg az interneten ismerkedhettek. Na nem azt mondom, h az elsővel jöjjetek össze és házasság :DD Azért nyilván tudjátok a veszélyeket is, suliban egyfolytában hajtogatják a rosszul sikerült ismerkedéseket, és persze jogosan. Na, de, h ne legyen ennyire hosszú a válaszom, utoljára még sok sikert azért:) Biztos lesz valaki az életetekben. (Kicsit sem nyálas szövegek, tudom:D) Azért köszönöm a figyelmet:DD

2018. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tegan17 válasza:
100%
17 évesen mindenki úgy érzi, hogy már igazán itt az ideje egy kapcsolatnak. Ilyenkor mindenki nagyon türelmetlen, és higgyétek el, sokan érzik úgy, hogy sosem lesz senkijük. De az igazság az, hogy még nagyin fiatalok vagytok. Semmiről sem késtek le. A szerelmet nem lehet erőltetni. Olyankor egyszerre vált át két személy ugyanarra az érzésre, és úgy érzik, semmi nem választhatja el őket. De ha nem történik meg mindkét félben ez a szerelemre váltás, várni kell. A legváratlanabb helyzetekben ismerkedünk meg azokkal a személyekkel akik iránt nem csak barátságot érzünk, s akik voszonozzák is ezt.
2018. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert jelenleg mindenkinek alacsony a tesztoszteron illetve ösztrogén szintje ebben a műanyagzabáló világban.
2018. aug. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!