Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövéren csajozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok, nagyobb darab, túlsúlyos. Egyébként ápolt vagyok stb. Szerintetek van esélyem így barátnőre lelni?
2018. aug. 18. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne?
2018. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Van de hátrányból indulsz. Persze vannak olyan ismerőseim akik nem mackósak vagy teltek, hanem tényleg dagadtak, ennek ellenére mégis van barátnőjük. Szóval nem lehetetlen. Ami közös bennük, az az, hogy társasági életet élnek, sokat vannak közösségben, szóval van egy jól kialakítotz ismerettségi körük.


Na már most, amit ajánlani tudok neked:

Járkálj el haverokkal ide oda, szocializálódj, bővítsd az ismerettségi körödet. A lányokhoz ne potenciális barátnőként tekints, csak lazán ismerkedj velük, nyugodtan beszélgess velük, ismerd meg őket. Az nem baj ha friend zone-ba raknak! Mert mint mondtam ne potenciális barátnőként tekints rájuk! Így lesznek lány barátaid is, ha jó a kapcsolat köztetek, befog mutatni a barátnőinek, mégtöbb lány ismerősöd lesz. És a nagy számok törvénye alapján egyszer úgyis össze találkozol egy olyan lánnyal akivel passzolni fogtok :)


Másik: emellett kezdj el sportolni valamit, kicsit figyelj a kajára, ne egyél/igyál olyat, ami nagyon cukros, mondom nem kell nagyon precízen ügyelni a kajára, mint egy testépítő, elég ha kerülöd a szemét kajákat :)


Sport: ha van lehetőséged, akkor egyértelműen kondi, kitartással és türelemmel 20as éveidre elég jó testet össze tudsz hozni. Ha van olyan haverod, aki edz, kérj tőle tanácsot, menj vele, mutassa meg mit hogy kell. Ne félj, valahol mindenki elkezdte, nyugodtan vágj bele! Ha nem akarsz kondizni akkor járj el futni vagy biciklizz, a lényeg, hogy mozogj rendszeresen. Igazából nem kell egy kigyúrt állatnak lenned, ha nem vagy kövér vagy sovány az már jó. Egy átlag testalkat is teljesen tökéletes! Hidd el úgy is találsz majd magadnak lányt, nem kell hozzá kockahas ;)


Összegezve: ismerkedj, legyél sokat emberek között (nem úgy értem, hogy menj le kocsmába, rúgj be stb, igazából mehetsz oda is de a piálást jobb ha hanyagolod) és kezdj el sportolni, mozogni, mert hosszú távon meg fogod ez MAGADNAK hálálni. Hidd el tudom miről beszélek ;)


Sok sikert haver és kitartás!


24F

2018. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Persze hogy van!! Hiszek abban hogy mindenkinek meg van a párja (attól függetlenül hogy néz ki), csak megkell találni!! :-) Sok sikert hozzá!! ;-)
2018. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
duci csajt biztos találsz
2018. aug. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Meglepődnél hány lány szereti a mackósabb fiúkat
2018. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!