Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fejlődjek a kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejlődjek a kezdeményezésben? (hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén voltam először fesztiválon, az egyik haverommal. Ittunk alkoholt is de épphogy csak annyit, hogy jól érezzük magunkat.


Az egyik koncert végén viszonylag sokáig (10-15 percig) táncoltam egy lány mellett és úgy vettem észre, hogy bejövök neki. Mivel Ő is tetszett nekem elsőre, ezért arra gondoltam, hogy a koncert végén megszólítom hátha összejön valami komolyabb kettőnk között.


Alapjáraton egyáltalán nem vagyok egy csajozógép, elég bátortalan vagyok a kezdeményezés terén, de akkor úgy gondoltam, hogy most vagy soha, különben sosem próbálom meg igazán, és "bevetettem" magam.


Nem nézek ki rosszul ezt már többen is megjegyezték, egy elég híres gimnáziumban vagyok 4es/5ös tanuló, szeretek barátkozni, van is nem kevés, járok konditerembe heti 4-5ször, és eddig kivétel nélkül mindenki azt mondta, hogy nagyon érzelmes típus vagyok. Emellett nagyon odvagyok a romantikáért, de ezek ellenére nagyon bírom a jó humort (bár viccet sajnos nem mesélek olyan jól), és sok hülyeségben (azért normális határokig) benne vagyok. Magas vagyok és 80kg felett. Az önbizalmam annyira nem fényes bár van amikor úgy tűnhet, mintha sok lenne, de azért szerencsére nincs a békasegge alatt sem.


Szóval a lényeg, hogy megszólítottam, hogy szia, Ő visszaköszönt ugyanígy, erre én megkérdeztem, hogy hogy tetszett neki a koncert és mondta h jól érezte magát. Ekkor már kezdtem érezni a rövid válaszból, hogy ez így nem jó, ezért próbáltam egy kicsit én beszélni, hogy nekem hogy tetszett, de innentől kudarcba fulladt,mert hívta a barátnője és szó nékül otthagyott.


Ez azért így utólag kínos, de akkor nem éreztem annyira annak, úgyh csak simán továbbmentem. A lányt ne egy könnyen megszerezhetőnek képzeljétek el így külsőre (k****),hanem csak simán jól nézett ki és inkább olyan visszafogottabbnak tűnt, de a koncerten nem táncolt visszafogottan. Amikor viszont megszólítottam nagyon félénk volt a hangja . Meg is lepődtem rajta egy kicsit.


Igazából már volt olyan általam kezdeményezett beszélgetés ami azért fulladt kudarca, mert nem tudtam témákat feldobni és mindig rövid válaszokat kaptam, miközben pedig simán leszűrtem, hogy bejövök neki. (Piszkálta a haját, tág volt a pupillája, elpirult, a tekintetemet kereste stb.)


Ezen szeretnék igazán javítani, csak nem tudom, hogy pontosan hogyan, azon kíül, hogy gyakorlom és igyekszem fejlődni való életben való gyakorlással, (neten nem nagyon szeretek) cikkekből, mások tapasztalataiból.


1szerűen csak kicsit már frusztrál, hogy 17 évesen még sosem csókolóztam és szűz vagyok, de ezt ne értsétek félre, nem az a célom h mindegy kinek "adom". Annak ellenére, hogy már alsóban volt egy 1 éves komolyabb kapcsokatom. Azután pedig 2szer alázott meg 2 csaj 1más után, ami elég szarul esett, és 100%ban még mindig nem sikerült magam túltenni rajta.


Szerintetek létezik valamilyen trükk vagy praktika, ami beválhat, van vmilyen tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Vagy meg kéne próbálnom inkább neten ismerkedni? Mondjuk nem nagyon tudom h hogy kéne...


Előre is köszi, ha válaszolsz, de azt is ha elolvastad!


17/F



2018. júl. 30. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz neten akkor az életben ragadj meg minden alkalmat. A jó beszélgetésekkor folyamatosan jönnek a témák,akár csak mesélni,nem is muszáj kérdezni. Nincs olyan hogy sablon témák,mert úgyis szituáció függők. Csak ne görcsölj azon,hogy beszélgetsz. A lényeg,hogy a célt lásd. Ne foglalkozz azzal,hogy hogyan éred el,csak bízz magadban,hogy sikerül.
2018. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!