Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon én is tetszem neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én is tetszem neki? Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Tudod, elég nehéz így választ adni, illetve nem láttok bele a fejébe, de hátha veletek is történt már ilyen és tudtok segíteni.

Megpróbálom a lehető legtöbb infót elmondani.


Huhh.. Szóval


2 hete találkoztunk egy táborba. Elején vele raktak egy csoportba, úgyhogy bemutatkoztunk (meg egyszer januárban találkoztunk, és arról az alkalomról felismert, én őt nem 😅)


Abban az egy hétben a táborban sokat beszélgettünk, illetve vettem észre olyan jeleket, ami alapján azt szűrtem le, tetszhetek neki:


-Kereste a társaságom

-Félpucéron parádézott előttem

-Utanzott (utána olvastam, és állítólag tudat alatt elkezdjük a kiszemeltünket utánozni, viszont ő nem feltétlen tudat alatt csinálta, inkább figyelemfelkeltésként)

-Volt, hogy csak úgy nézett

-Piszkalt (persze viccesen)

-Beceneveket adott nekem


Majd sajna vége lett a tábornak.. Aznap este bejelölt Facebookon, és akkor fel is hívott, beszéltünk egy másfél órát kb.

Majd másnaptól kezdve már nagyon keveset.. szóval kb 6-7 mondatokat, illetve az utóbbi 2 napban már csak én írtam neki (egyszer integettem neki, egyszer pedig egy Sziat írtam)


Úgy vettem észre, hogy tetszhetek a srácnak, ezért nem is értem, miért nem beszélünk 😅😅 Nem támadtam le, elég visszafogott vagyok, szóval egyáltalán nem másztam rá..

A távolság nem lehet gond, mivel kb 15 kilométer van köztünk.

Nem említette, hogy programja van - bár lehet azért, mert nem akarta említeni


Egész nap látom, hogy elérhető (de tényleg, 0-24-be) szóval már magam se tudom, mi a szitu 😅


Ha minden jól megy, szeptemberben egy négy napot együtt leszünk (egy amolyan tábor szerű dologban)


Ha végigolvastad, nagy pacsi jár neked.. Köszi ^^



2018. aug. 23. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tábor történései alapján, valóban esélyes, hogy tetszel neki. Főleg, hogy még este fel is hívott, szerintem ez aranyos gesztus, csak úgy simán nem hinném h felhívna.. Bár az igem érdekes, amik utána voltak, de sosem lehet tudni. Lehet dolga van, családi dolgok vagy ki tudja.. 0-24ben elérhető... Egyik barátnőm is 0-24ben fent van, legalábbis ezt jelzi, közben meg nincs is fent,csak úgy hagyta a wifit stb.. Lehet vele is ez van és keveset van fent.. Én a helyedben az tennem, hogy a következő táborban az elején még annyira nem nyitok felé csak ha látom, hogy ő igyekszik nyitni és megint jó fej... És akkor mondanám, hogy hm most érdekellek? Vagy nem tudom, valamit amiből lejon neki, hogy azért kicsit rosszul esett, hogy nem keresett.
2018. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért titkolod a életkorotokat?

Más választ adnék egy 12 évesnek és mást egy 18 évesnek. A táborban kisdiákként voltatok, vagy vezetőként?

Egyébként teljesen egyet értek az 1-es válaszolóval, főleg, ha már nem gyerkőcök vagytok.

2018. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Szoval, velem is volt mar hasonlo, de igazabol ha ti ketten voltatok/vagytok egykoruak akkor teljesen ertheto a dolog. Veled logott, mert te voltal az egyetlen akivel tud beszelgetni, es amikor mar nem voltatok a taborban, o nem erzi ugy hogy dumalnotok kene. :/ Bocsi ha nyers voltam de en igy latom a helyzetet. Es jobb nem belekepzelni a szituacioba olyat , amivel csak magadnak okozol fajdalmat ❤️
2018. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha 16 éven aluli akkor letiltják mert uj lett a szabályzat igy nembiztos kikéne irnia
2018. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!