Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősebb lány? Elég érdekes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb lány? Elég érdekes kérdés de felteszem.16 éves fiú vagyok.

Figyelt kérdés
Elég sok barátnőm volt. De csak nálam fiatalabb vagy velem egykorú. És most szeretnék pár évvel idősebb barátnőt(2-3 vagy több évvel). Kicsit tapasztaltabbat. Mert a lányoknál alap hogy a fiú idősebb. A fiúknál meg az alap hogy a lány kisebb. De valami miatt nem találom meg velük a hangsúlyt. túl befolyásolhatók meg szerintem nem érettek. szóval valaki tudna segíteni hogy tudnék egy idősebb lánnyal össze jönni?

2018. aug. 26. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Én erre azt szoktam mondani hogy öt év ide vagy oda nem számít.
2018. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sokat segítettél.
2018. aug. 26. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a többi lánnyal. Most nem tudom milyen valaszra vársz. Van amelyik idősebb lány elfogad egy fiatalabbak, mert nem számít neki, van aki pedig nem, mert igen is számít neki a kor.
2018. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!