Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt egy lány, aki néz, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány, aki néz, de elutasított korábban?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, nézett, láttam, hogy nézett, lényeg annyi, hogy 2 hónapja vettem a bátorságot, odamentem hozzá, le akartam mellé ülni, erre ő elült. Mondta, hogy inkább elül. Ezt én elutasításnak vettem, tudom igen, lehet én ítéltem gyorsan, de péntekenként egy helyen szállunk le a buszról, és nézett engem. Biztos vagyok benne, hogy engem nézett, csak furcsa ez az egész, hogy inkább elült amikor mellé ültem. 16 Éves vagyok. Ő 1 évvel idősebb nálam. Azóta sok minden történt, de ti nektek mi a véleményetek? Megéri próbálkozni? Esetleg megkérdezni, hogy miért ült el mellőlem? Arra is gondoltam, hogy talán mert rossz napja volt, hasonlók, de én akkor annyira elbíztam magam, hogy kicsit összetörtem lelkileg, és nem volt energiám megkérdezni tőle.

#lány #furcsa #esemény #érdekes #Első-Szólítás-Volt
2018. márc. 19. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
régen velem is hasonló volt.. a csaj stirölt engem mintha oda lenne értem..sajna akkor még az eszem nem volt helyén.. középsuli.. a lényeg az hogy azt hittem hogy a csajnak tetszek.. mikor megbátorottam akkor pedig kiderult hogy bocsi de én nem érzek igy..ennek 2 oka is lehetett.. az egyik: túl sokáig kelledt rám várni.. a második ok pedig: alapbol nem tetszettem neki,csak azért nézhetett mert van szeme,és az emberek szinte akármit és akérkit nézhetnek..logikus,hisz arra van a szemünk :D
2018. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ. Akkor hát, lessz ami lessz, ha tovább néz, megkérdezem tőle, a miért-et.
2018. márc. 19. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha tovabbra is nez kerdezd neg tokle hogy miert nez!amugy az us lehet hogy epp izzadt volt vagy budos volt a zoknija es nem akarta hogy erezd!
2018. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Megfogom akkor kérdezni. Köszönöm a válaszokat.
2018. márc. 19. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!