Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne barátnőm, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne barátnőm, ha a legtöbb lányt unalmasnak tartom, akit nem, annak viszont én vagyok az?

Figyelt kérdés

Az átlaghoz képest egyáltalán nem tartom magamat unalmas embernek, de csak olyan lányok érdekelnek, akiknek (szerintem) egyedi és különleges személyiségük van, hozzájuk képest viszont már magamat érzem kevésnek.


18/f



2017. szept. 8. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Na várj, akkor most ők mondják, hogy unalmas vagy, vagy csak te hiszed azt magadról? Nagyon nem mindegy.
2017. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Is-is. Volt már, hogy visszautasított egy ilyen lány (igaz, egy másik meg szimpatikusnak tartott, de vele meg teljesen más miatt nem jött össze), meg van olyan is, akinél még nem próbálkoztam, mert tudom, hogy esélytelen lenne. Pl. egy művészlélek lánynak, aki olyan helyekre jár, hogy simán találkozhat mindenféle zenésszel, íróval, festővel, minek kellenék én, aki csak kedveli az igényes műveket, de nincs tehetsége az alkotáshoz?


A műveltségem is átlagon felüli, de az én szintemen nem nagyon találok senkit, tehát aki van olyan művelt, mint én, az általában már sokkal műveltebb is, sokkal többet olvas stb. És aki "alattam" van ilyen szempontból, azt én tartom unalmasnak, viszont aki "felettem", az teljesen jogosan tarthat engem annak.

2017. szept. 8. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem értem a problémádat. Szerintem ne kategorizáld be előre az embereket, hogy na ez nem olvas, jó ízlése sincs mondjuk egy számodra jó zene neki nem tetszik, mert sosem találsz barátnőt. Nagyon sok féle kapcsolat kialakulhat, és mind más, lehet valakihez több idő kell, hogy megismerd. Ismerek nagyon művelt lányt, aki számomra nagyon unalmas és olyat is, aki nem épp az eredményeivel dicsekedhet, de ha megismered nagyon jó és érdekes személyiség. Sok sikert az ismerkedéshez!
2017. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván próbálok nem a legkisebb dologért is bekategorizálni valakit, de így se nagyon találok érdekes lányokat, kivéve azokat, akiknek én nem kellek.
2017. szept. 10. 19:04
 5/6 anonim válasza:

Ha úgy érzed, hogy nem vagy elég művelt a lányhoz, miért nem fejleszted az adott témát? Te is eljárhatsz különböző művész kávézókba, hemzsegnek ott a "művészlelkek".

A művészetbe nem csak a festészet, költészet tartozik, ha nincs hozzá tehetséged, kezdj bele a gasztronómiába, fotózásba, akár modellezésbe.

Egyébként is, csak add elő magad érdekesnek, biztos van olyan téma amit jobban ismersz mint a lány, ezért egyszerűbb lenne olyan lányt keresned, akit az érdekel ami téged. Sokan vannak akik nem tudnak festeni, mégis érdekli őket a festészet.

2017. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Te is eljárhatsz különböző művész kávézókba"


Sajnos nem mindenhol vannak "művész kávézók", én pl. nem tudok ilyenről a településemen.

De amúgy köszönöm a válaszod, van amiben igazad lehet.

2017. szept. 10. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!