Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Józanon szórakoztok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Józanon szórakoztok olyan lánnyal aki kicsit se jön be?

Figyelt kérdés
A szórakozás alatt azt értem, h kicsit rányomultok, viccelődtök vele, kérdezősködtök stb., de amúgy semmit nem akartok tőle. Többször előfordult velem ez (mmint lányként) és nem tudom hova rakni.

2018. aug. 31. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És miért engeded? Elég gáz.
2018. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi ebben a gáz?
2018. aug. 31. 15:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy haverom nyomult rá egy csajra aki bűn ronda volt és nagyon buta. De mentségére szóljon sötét volt és a srác részeg volt. Én se józanon se részegen nem nyomulnék olyan csajra aki nem tetszik.
2018. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha nagyon konzervativ a csaj akkor levágom . Nem fogom molesztálni. Van , hogy sokat iszok 10-15 whisky cola de akkor is képben vagyok , kontrollnak mindig meg kell lennie és a nagyából működö gondolkodásnak. Ezért nem is értem sokszor , hogy tudják mentségül használni a "kicsit többet ittam a kelleténél" szöveget.
2018. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Nincs ronda nő, csak kevés pia
2018. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2: Mi ebben a gáz? Hogy annyi az önbecsülésed,hogy részeg fiúkkal állsz le enyelegni. Az a gáz.
2018. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6: Nem arról volt szó, hogy a srác(ok) JÓZANUL szórakozott (szórakoztak) vele?

Egyébként szerintem nem gáz hogy hagyod magad, persze ha nincs barátod stb... Meg amit leírtál, az nem is esik bele a "csak úgy odaadom magam valakinek" kategóriába, akár volt pia akár nem. (Amúgy én sajnos nem tudok segíteni abban hogy mi játszódik le ilyenkor egy fiú fejében, meg nem akarok általánosítani se... Ezt az adott fiúval kell megbeszélni hogy ki mit akar, aztán jó esetben ugyanazt akarjátok...)

2018. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon félre értelmeztétek. A kérdező azt írta hogy józanon. Nem pedig részegen. Van a kettő között elég nagy különbség.


Egyébként ne hagyd hogy szórakozzanak veled.

2018. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen koszi, ott van a kerdes elejen h jozanul :D igen tudom, de ez meg pont nem esik bele abba a kategoriaba amire azt mondom h na jol van ne szorakozzal. Hanem az amikor egy idegen srac hirtelen nagyon kozvetlen erdeklodo, es kedves, de nem akar semmit.(es nem,meg mindig nem arrol van szo h ivott :D)
2018. aug. 31. 19:33
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: A lényeg ugyanaz. Tök idegen paliktól hagyod hogy rád nyomuljanak. Mert ez csillogóra fényezi az egodat. Legyen már benned egy kis tartás,ha minden fiúnak engeded,nem fognak tisztelni,mert nincs mit
2018. szept. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!