Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tánctanfolyamon ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tánctanfolyamon ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Régóta gondolkozom azon, hogy beiratkozzak-e egy társastánc tanfolyamra, mert szeretnék megtanulni táncolni, de nem csak ez az egy dolog motivál. Soha nem volt még párkapcsolatom és bulizni, illetve más helyekre sem nagyon járok el, mert nincs kivel és nagyon rossz így egyedül lenni. Szerintetek mekkora eséllyel tudnék itt barátokat szerezni/lányokkal ismerkedni, esetleg egy kapcsolatot találni? Mi a véleményetek?


22F


2018. szept. 3. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2018. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és én is huszonéves srác.
2018. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég könnyedén lehet egy ilyen közösségbe ismerkedni. Csak azt kell észben tartanod, hogy ismerkedésnél ne egyből párkapcsolatra törekedj, de ha mégis ilyen szándékkal közelítesz, akkor egyszerre csak egy személynél próbálkozz így. (Úgy értem, hogy mondjuk x ideig csak egy lányhoz közelíts így és ne azt csináld, hogy amint elhajtott az egyik lány, máris mész a következőhöz.)
2018. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!