Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most kezdtem a 11. évfolyamot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem a 11. évfolyamot, hogy ismerkedjek 9. -esekkel?

Figyelt kérdés
Nagyon szép csajok járnak oda és már be kéne csajozni de senki sem ismer senkit se abból az osztályból, hogy ismerheték meg ott lányokat és, hogy szedhetnék fel valakit?

2018. szept. 4. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Könnyen ,csak a naivitásuk kihasználása elég.


-Idősebb vagy

-otthon érzed magad a suliba

-szoda vizzel itatod

- beadod mekkora koponya vagy


Hozzád képest a kis 9-es gyerekes fiuk nem rugnak labdába..

2018. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Sehogy
2018. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És normális válasz?
2018. szept. 4. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Az első jókat mondott. :D

Idősebb vagy dumalj velük a sulirol hogy érzik magukat ott (beszéljétek ki a tanárokat😂😂 mesélj nekik gáz sztorikat a tanarokrol) ezeket mindenki szereti :D

Vagy haverkodj ossze az ottani srácokkal akkor mindig át fogsz járni látnak téged és tudsz velük dumálni is.

Igazából a kilencedikesek általában be vannak szarva szóval nekik csak jó ha dumálni akarsz velük.

2018. szept. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha pl látod őket a folyosón hogy nézelődnek vagy valami, menj oda hozzájuk, hogy tudsz e nekik segíteni, keresnek e valami termet vagy ilyesmi...így addig tudsz összebarátkozni velük, amíg be nem illeszkednek.
2018. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!