Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eddig nem tul sok sikerem...

Eddig nem tul sok sikerem volt a lanyoknal. Lehet majd most nala?

Figyelt kérdés

Segitsegeteket szeretnem kerni egy dologban. Van egy lany akit egyszer lattam eddig a varosban nagyon csinos. Nem lattam azota viszont neten megtalaltam. Nincsen baratja szerintem ami nekem nagyon fura. Van meg mas lehetosegem is hogy megismerjem peldaul baratokat tudnek meg megkerni. Viszont egy kicsit tartok tole hogy o is elutasit majd...

18/F


2014. máj. 2. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne így fogd fel. Ismerkedj ha akarsz. Majd belebotlasz egy csajba. Add magad ne szimulálj (pl:egy másik haverodat) Próbálj laza maradni. Izgulni nem kell, ha nem jössz be valakinek, akkor passz. Lesz egy másik. Ha nem jön be neked akkor ismerős. Ismerősből sose elég. Állíts szabályt magadnak. Ilyen csajjal nem jövök össze. Ilyen,olyan emberekkel nem ismerkedek. stb.. majd lesz valami.
2014. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Privatot is irhattok es ott belemennek reszletekbe is hatha jobban tudtok segiteni!
2014. máj. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!