Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem találok senkit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem találok senkit magamnak újan csunya vagyok? Fiu

Figyelt kérdés
17éves fiu vagyok es még egyszerse volt barátnöm téleg ien csunya vagyok?azert nem kelek senkinek?
2018. szept. 7. 18:57
 1/8 anonim válasza:
100%
Talán egy hiba miatt nem akarnak veled járni a lányok,de inkább nem írom le. :D
2018. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira igényes vagy, mint a helyesírásodra, meg is van a titka. Rendkívül ostobának állítod be magad egy ilyen kérdéssel. Csodálkozom is, hogy a "vagyok"-ot le tudtad írni "vok" helyett. Sajnos az ilyen-ien már nem sikerült.
2018. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A nők döntő többsége a külsőre és a pénzre megy, Kérdező. Ha nincs jó külsőd, vagy nem vagy tele Deák Ferkóval, nem fogsz kelleni a nőknek.
2018. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán mert non stop sajnáltatod magadat, nekem se kéne egy gyerek akit pátyolgatnom kell, álljon ki magáért, legyen határozott stb. Ezt komolyan el kell mondani egy 17 évesnek.. Hova fajul a világ?
2018. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
...don't feed the troll...
2018. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Küldj magadról képet, én nem ítélek el senkit egyetlen írásból.
2018. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fake kérdés én úgy érzem
2018. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Remélem kamu.

Ha még írni se tudsz mit vársz az élettől? Egy értelmes lánynak nem kell egy ostoba srác, ha mégis az, akkor az az illető pótolja valami mással(Nem, nem pénzzel, vagy fullos kinézettel), de találkoztam ilyennel is.

2018. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!