Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet kitőrni a friendz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kitőrni a friendzoneból?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és a lány is velem egy idős. Fél éve ismerem a lányt és megismerkedésünk pillanatától nagyon tetszik nekem. Igazából én is tetszettem neki még a legelején, de az ő elmondása szerint már csak barát vagyok neki. A legelején még csak kósza gondolatok voltak, igazából nagyon szimpatikus volt, de akkor nem igazán akartam többet, ezért nem probálkoztam akkor, de most realizáltam, hogy nekem tényleg tetszik és vonzódom hozzá.

Kérdésem, mint ahogy fentebb említettem az, hogy hogyan lehet kitőrni a friendzoneból? Mit kéne csináljak?


Szándékomban áll elmondani az érzéseimet, de szeretném erre rákészíteni, hogy ne csak durr és akkor azt se tudja, hogy mit mondjon, hanem, hogy késztetni akarom arra, hogy gondolkozzon a köztünk lévő kapcsolatról.


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2018. szept. 12. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt egyszerű


megmondod neki hogy tetszik neked, és ha nemet mondd akkor beintesz neki..

2018. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem tetszel neki, lehet közbejött egy másik srác, de ha az elején valóban felkeltetted az érdeklődését, akkor nem reménytelen az eset. Finoman utalj rá, hogy fontos neked, küldj felé jeleket, éreztesd vele, hogy bejön, persze csak apránként. :) Gondolok itt szemezésre, bókokra, kis figyelmességekre. Aztán ha látod, hogy megértett téged és nem visszautasitó, elmondhatod neki az érzéseid. Sok sikert! :)
2018. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát.. ez egy nehéz dolog.

Először is, ezzel a fél évvel kinyirtad azt a bizonyos "vibe"-ot nála.

Ahhoz, hogy kitörj ebből, meg kell változnod, hiszen így ismer, azt tudja, hogy ilyen vagy. Emiatt lettél neki a barátja. Lehet, hogy az elején oda volt érted, de lassan beletörődött abba, hogy nem lesz köztetek semmi, ezért mostmár nem tekint másként rád mint egy barát.

Szóval, ahhoz, hogy ezen változtass, meg kell valtoznod, akár személyiségileg, akár szellemileg.

Én így látom ezt.

2018. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!