Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit rontok el újra és újra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el újra és újra?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal nem vagyok valami nagy csajozó gép, de az utóbbi fél évben volt 3 olyan nő az életemben akivel komolyan is gondoltam volna, interneten keresztül ismertük meg egymást és mind 3 al eljutottunk oda, hogy találkozunk. (Mindegyik helyi, Budapesti volt így nem volt probléma, csak beszélgettünk előtte)

Az elsővel és a másodikkal is olyan 1 hónapig csak chatelgettünk mielőtt találkoztunk. Majd az első találkozás után olyan 1-2 hétre rá megváltoztak és valahogyan mindig vége lett. Nem értem egyszerűen. Küldtem képeket mikor még beszélgettünk (facen egyébként, ahol szintén sok képem fent van) Napi több órát is chatelgettünk, látta, hogy nézek ki nem ez volt a baj (szerintem) 1 hónapig miért beszélsz valakivel akit aztán lekoppintasz pár hétre rá + nem akarsz új találkozót (az egyik mondta csak, hogy nem akar velem találkozni, ez hosszú de nagyon gagyi kifogásokat mondott, tuti kamu)

Most a harmadik nem régiben történt és mikor már háromszor történik veled ugyan az elgondolkodsz, hogy mit is csinálok rosszul? Mondjuk ez olyan egy-másfél hétig tartott a chaten beszélgetés és utána találkoztunk, nagyon jó volt de ő is kitalált valami random hülyeséget amiért nem találkozhatunk többször...

Emberek, egyszerűen nem értem mi folyik itt? Élőben is szerintem ugyan ilyen vagyok mint írásban. Nem effektelem szét a képeimet, ez sem ok, ugyan úgy nézek ki mint facen. több mint 1 hónapig napi szinten beszélsz valakivel és élvezed (mert látszik) akkor miért szakítod ezt meg? Mikor rengeteg a közös (ezért beszélünk annyit mert van téma)

Nem gondolja egy lány se komolyan a dolgokat ezt vettem észre. De még egy lánnyal se találkoztam még kétszer, miért? Szeretnék végre egy kapcsolatot már. De ezt nem mondom nekik, fura lenne első találkozáson ilyen témák. Tök normális dolgokról beszélünk. Ez is baj? Tényleg teljesen ötlettelen vagyok, kérlek segítsetek nekem!


18/F



2018. szept. 14. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem ezt a fiuk csinálják csak még találkozásig se jutunk nem vagyok csúnya én se tudom mért van ez
2018. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Senki nem ront el semmit, az internettel nem lehet pótolni a személyes találkozást. Élőben minden más, nem ilyet szeretne, ennyi. Ki az aki azt hiszi hogy a második csajt rögtön feleségül veheti? Ha lakást akarsz venni, ott is megnézel 15-20 darabot, vagy nem??? És az csak egy lakás.
2018. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem kértem meg feleségül, de érted, teljesen megszakítják a kapcsolatot. Mondaná azt, hogy jó-e nekem csak a barátság vagy valami, akkor nem hibáztatnám, magam, de ilyneket mondanak, hogy soha többet nem szeretne látni. Ez mi? Nem rontottam el semmit vagy nem tudom, mindig megkérdeztem a tali végén jól élvezték-e magukat? És mindenki mondta, hogy jól. Aztán meg itthon írogatnak ilyet. Annyira legalja de tényleg. Nem merik a szemembe mondani ami zavar, én őszinte vagyok mindenkivel és ezt is várom el.

Normális témákról beszélek, nem is erőltetem magamat meg ilyesmi, nem vagyok tolakodó, nem erőltetem magamat rájuk, nehogy azt éreztessem velük csak 1 alkalomra kellenének. Hanem komolyan gondolnám velük, nem poénból beszélek velük hónapokig napi több órát. Annyira időpazarlás...

2018. szept. 14. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Fingom sincs h miért, de annyit mondhatok, hogy ne törődj vele. Ha ő nem akarja akk csak menj tovább. Rengeteg csaj van. Valszeg más vagy élőben mint chatben (magamból indulok ki), és lehet h csak nem olyan aminek elképzelte. Ha azt mondják h élvezték de mégse, akk az csak kegyes hazugság. De az is lehet h tényleg élvezték viszont nem akarnak még egy fiút az életükbe, ha már eldöntötték h párkapcsolat tabu. Én azt mondom ne rágódj annyit rajta, de ha az nem megy akk csak gondold végig h mi is történt a talikon, csináltál e vmi kínosat, próbáld az ő szemszögükből nézni stb, és így javíthatsz a találkozókon.
2018. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Huh, ez nagyon jó komment köszi szépen :)

De zavar mert 1x-2x oké, de mikor harmadjára történik ugyan az, az már azért kiakaszt és magamba fordulok mi a fene van velem mit teszek amiről nem is tudok?

Rengeteg van, de egyik se komoly, és akkor ezek szerint aki engem is bírna és hasonlóképpen komoly kapcsolatot keresne. Nos ezt hogy találjam meg? :DD

Én ezerszer végig gondoltam már magamban, kaptam válaszokat de azok csak ilyen kifogások amikben nem tudok hinni. És az elválás álltalában egy random kiragadott mondat amin ő kiakad és elkezdünk veszekedni és vége lesz. Egy teljesen átlagos mondaton felkapja a vizet, kiprovokálja a veszekedést és aztán szakít mert ez így nem működik...

Tanácstalan vagyok, biztos más vagyok mint írogatva de ki nem? Teljesen más a két dolog. De akkor minek húzzák hónapokig? Ha a lényeg a személyes találkozó?

2018. szept. 14. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem jöttek össze , mert élőben más voltál , mint online. Persze lehet tévedek. Próbáld meg most , hogy előbb élőben beszélsz egy hölgyeménnyel, elhívod valahova majd csak utána chatelj(Persze a találkozó helyét , idejét meglehet beszélni ott is) . Lehetőleg legyen egyértelmű , hogy kapcsolatot szeretnél (ha tényleg szeretnél).
2018. szept. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat szövegelsz velül. A korodbéli - meg még utána is sok-sok évig a - nők olyan valakit akarnak maguk mellett, akihez hozzá tudnak bújni mint egy nagy szőrös plüssmackóhoz. Nézd meg a társkereső oldalak nyitóoldalain pózoló párokat. Ők az etalonok a mai világban, és ha megfigyeled ezeken a képeken a nőket, majdnem mind úgy tapad a fickójához, mint ahogy kisgyerek korában tette a plüssmackójával. Többségük erre vágyik, és nem a véget nem érő személytelen pofázásra.
2018. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!