Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért esik az ember plátói...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik az ember plátói szerelembe?

Figyelt kérdés

Volt már velem ilyen, de mint mindenki, továbbléptem, kész. Sz@*r volt, meg minden, de elmúlt.

Erre most...

Van egy leányzó, már régebbről ismerjük egymást. Beszélgetünk már egy jó ideje (így barátság szintjén évek óta). Igazából, tökéletesen megértjük egymást, tartalmas és mély beszélgetéseket folytatunk elég gyakran. Egy ideje (ez persze nem éveket jelent) kezdett kialakulni, hogy "helóóó, ő "A" neked való". Ezt el is mondtam neki (persze nem így), gondoltam, mi rossz történhet, hááát...

Na most, megtudtam, hogy ő is igazán kedvel és elmondta, hogy mennyire nagyszerű dolognak tartja, hogy ismerjük egymást (és most írhatnék egy olyan listát, az általa pozitívnak vélt dolgokról, mint mikor a Trónok harcában sorolják a titulusokat).


Egyszerűen nem tudok nem rá gondolni; mármint mikor az egyetemen vagyok, akkor oké, figyelek az órákon, de ha nem kell valamire 100%-ig összpontosítanom, szinte nem jut eszembe más. Nagyon rossz így.

Olyan ez, mint egy magányos Clyde Bonnie nélkül.

(utóbbira a magyarázat: https://www.youtube.com/watch?v=xuYxsOVK4d4)


Nem tudom, mit csináljak, "kicsit" még mindig áltatom magam, hogy talán mégis lehetne belőle valami és lényegében, egy nem létező szalmaszálba próbálok kapaszkodni.


Igen, az egyetemből adódóan nem vagyok tinédzser (22/f), de ha ezt máshová írom ki, úgyis ide küldenek, hogy itt siránkozzak.


Nem is igazán tudom, miben és milyen segítséget várok Tőletek, válaszadóktól, de igazából bármilyen, érdemi tanácsnak örülök és megköszönöm.


Szóval, köszi és pacsi! :)



2018. szept. 14. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem klasszikus értelemben vett plátói szerelem,inkább csak viszonzatlan.

De ő most konkrétan elutasított?

2018. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jogos, igazad van.

Relatíve igen -kérdésedre válaszolva. Azt mondta, nem tudja elképzelni a kapcsolatot, de ez nem csak rám vonatkozik.

2018. szept. 14. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Maga a szerelem egy haszontalan, fölösleges és kártékony dolog.

Ha meg be se teljesülhet, na akkor főleg.

Kerüld el, amennyire csak tudod!!!

2018. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, te normális vagy?
2018. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 én teljesen. Racionális és fiskális szempontból közelítem meg a kérdést, innen nézve pedig a szerelem csak veszteséget termel. De azt jó nagyot.

Ezekről ugye a Tiffany- meg Romana-füzetkék mélyen hallgatnak.

2018. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Racionális és fiskális alapon választani párt a legeslegalja.
2018. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy hallgatnak, az összes love story erről szól. Ettől vagy ember kb.
2018. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ki szerint a legeslegalja? Mert ha egy társfüggő kismókus szerint, az ő véleménye nem mérvadó. Pláne ha kitalált love storykra alapozza a sikerét.

Akinek a fejében káposztalén kívül más is van, az minden esetben felméri az esélyeit, a várható nyereséget, a hibaarányt stb. bármibe fog is bele. Ha úgy találja, hogy többet veszít a dolgon, mint amennyit nyer, akkor az a dolog deficites, és nem fog bele.

Persze aki buta mint hat pár rendőrcsizma, az nem végez kockázatelemzést, és durrbele bumm belevág bármekkora baromságba. Aztán amikor pofáraesik, ujjal mutogat másra, hogy vele hogy kikúrt mindenki.

2018. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!