Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik nekem szimpatikusak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nekem szimpatikusak miért nem viszonozzák?

Figyelt kérdés

Szóval pont ma voltam egy étteremben(lényegtelen melyik) egyedül mentem egyébként, és volt egy lány aki szimpatikus volt és szintén egyedül volt és egyedül ült, csak zenét hallgatott.. Mondom magamban ez engem nem nagyon érdekel. Bár volt sok hely én vele szembe akartam leülni, először vártam a pénztárnál meg úgy tettem mintha gondolkodnék mit akarok majd enni, néztem vár-e valakit lehet valakivel jött csak elment a mosdóba. Majd kértem a kajám, vártam míg megcsinálják. Semmi.. Gondoltam mivel nem vagyok bunkó, megkérdeztem szabad-e ez a hely? Leülhetek? Azt mondta nem bocsi.. :( De nem jött senki se meg semmi, egyedül ment ki és csak zenét hallgatott meg facebookot görgette, nem is chatelt senkivel meg semmi dolga nem volt.

Ez csak a mai megtörtént eset, sokszor tapasztalom ezt az elutasítást. Ez különösen fájt mert esélyt sem adott és tényleg semmi dolga nem volt és mégis csak jó társaságban enni mint egyedül.. Nem tudom ha nem is akart volna ismerkedni akkor is jófejségből vagy csak kedvességből lehetett volna beszélgetni..


Na a lényeg írok is magamról pár felszínes dolgot, hogy hátha csak nekem nem tűnik fel mi a baj magammal. (Mert én nem tartom magam csúnyának meg semmi, olyan tök normálisnak) Világosbarna a hajam, a szemem ilyen elég sötét barna, szemüveges vagyok és viszonylag alacsony átlag alatti, (bár ő ült nem tudom milyen magas volt de ő láthatta, hogy nem vagyok magas szóval lehet ez a ludas :/ sokan nem szeretik az alacsony fiúkat de nah.. Nem én tehetek róla :(( ) Más nagyon nincs, nem vagyok túlsúlyos, inkább olyan átlagos és edzem is, de csak hobbiból így nem látszik annyira inkább erőnlét. Semmi extra, írhatnék belsőt is vagy valami stílust de legtöbben meg se akarnak ismerni ezért azt nem okolom. Bár szerintem a belsőmmel sincs baj. De én elég nehéz esetben vagyok szerintem mert nem veszem magamban észre a hibát. Nem valami beképzelt állat vagyok, tényleg nem tudom megítélni magamat. Itt látom a kérdésekben a lányok írják, hogy csúnyának tartják magukat meg jaj jaj aztán kiderül mindig, hogy tök szépek. Namindegy. Igaziból csak kíváncsi vagyok mit gondoltok? Esetleg ti tudjátok-e miért van ez a sok elutasítás? Jóó annyiszor nem próbálkozom, ha nem egyedül lett volna és láttam volna róla a lerívó unalmat nem megyek oda. Ritkán megyek így oda és akkor semmi siker :(


18/F



2018. aug. 4. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet...
2018. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ismeri ezt a sok szar dumát már :) ennyi az egész egész :D
2018. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor egyezem bele, hogy valaki odaüljön, ha sehol más hely nincs.

Ugyanis ha étterembe megyek, ott nyugodtan enni akarok és nem kockáztatni, hogy a srác, aki oda akar ülni hozzám, bunkó lesz vagy legalább is nyomulós, és ilyen esetben nehéz leszerelni.

Ez teljesen független attól, hogy kinézetre szimpatikus-e, mert az, hogy milyen a viselkedése, nem látható.

Emellett étterembe enni járok, és ehhez nem kell senki, azaz annak semmi jelentösége, hogy egyedül vagyok-e. De még ha nincs is barátom, akkor sem igy akarnék ismerkedni.

2018. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon érdekes mert itt mindenki azt tanácsolja meg mondja, hogy szólítsd le ha valaki tetszik és a csajok is azt mondják, hogy ennek csak örülnek de őket nem szólítja le soha senki. Erre a szomorú igazság, hogy mégse örülnek és akkor se akarnak ismerkedni ha nincs senkijük. Fantasztikus, ilyenkor hogy ismerkedjen az ember ha mindenki ilyen negatív és passzív. Aztán jönnek ide sírni, hogy senki nem szólítja le őket senki se szereti miközben erről ti tehettek... Mindegy csak szomorú vagyok mert én aki végre meg akarom találni a nekem valót mert eléggé egyedül vagyok és egyszerűen képtelenség, mert vagy van neki vagy zárkózott és nem akar vagy előcsapja a kifogás enciklopédiát és elutasít :)))
2018. aug. 4. 15:40
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
18 évesen ilyen hülye vagy fiam? Amikor sírnak a nők, hogy nem szólítják le őket, akkor nem a magunkfajtára gondolnak :D
2018. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Eleve a leszólítás sem mindegy, hogy milyen stílusban történik, de egy étteremben, kaja ELÖTT leszólítani kizárt, hogy sikerüljön.

Ami esetleg lehet sikeres, ha miután befejezte az ebédet, akkor próbálkozol, de akkor is csak finoman.

2018. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem kaja előtt, ő már evett és majdnem be is fejezte. Ha elolvastátok volna ezt tudnátok. Mikor bementem már ott ült szóval evett. Vártam egy 5p hogy tudjam tényleg egyedül van e majd kikértem a kajám és odamentem. És nem értem milyért ilyen tabu az étterem. Mindenki angol urihölgy aki nem beszél evés közben? Haverjaimmal is rengetegszer megyünk így együtt. Nem tudom mi van veletek :DD
2018. aug. 4. 17:36
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem érzed, mi a különbség aközt, hogy a haverokkal közösen mentek el valahová, vagy hogy egy idegen oda akar ülni valaki mellé ismerkedni, akkor nem csodálom, hogy ilyen gondjaid vannak.


A haverok eleve közösen tervezték a programot, az adott lány meg egyedül akarna lenni, de semmi esetre sem egy ismeretlen sráccal, aki odatolakodna hozzá.

2018. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem mondom azt, hogy ilyen az élet.. De énis szemüveges vagyok,barna szem-haj, nem vagyok elhízva (átlagos testalkat) és reménykedem benne, hogy valaki egyszer lesz. Szerintem a szemüveg egy negatívum és már műteni akarom a szemem, de nem lehet elsietni.. Modjuk én magas vagyok kb 183 cm és úgy se jobb. 18f
2018. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

"Akik nekem szimpatikusak miért nem viszonozzák?"


Mert TE nem vagy NEKIK szimpatikus.

2018. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!