Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy aromantikus ember képes...

Pepsy Gamer kérdése:

Egy aromantikus ember képes szerelembe esni?

Figyelt kérdés
Már lassan két hónapja beszélgetek egy lánnyal és úgy gondoltam, hogy eléggé alakulnak a dolgok. Messze lakunk egymástól, ezért ha lesz is valami, akkor az távkapcs, de ne haladjunk előre. Bókoltunk, képeket küldözgettünk a másiknak, videochateltünk. Még az elején tisztázta, hogy ő sosem volt még szerelmes és hogy nem képes szerelmet táplálni más iránt, szóval nen ígér semmit. Ugyebár én azt hittem, hogy neki különleges vagyok, talán még esélyem is van ilyen téren, hisz többször is mondta hogy fontos vagyok neki. De sajnos aminap vitáztunk,és hozzámvágta azt, hogy ő nem ígért nekem semmit, nem vagyunk együtt ezért nek kéne felelősségre vonnom őt. A vita tárgya az volt,hogy nem beszéltünk telefonon már egy hete és én sokaltam de ez most lényegtelen. A vita végén megmondtam neki, hogy hagyjon próbálkozni, mert hiszek benne, hogy képes szeretni. Vajon van esélyem? Komoly válaszokat szeretnék.

2018. febr. 16. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nincs aromantikus ember maximum olyan akiből nem lett kihozva a dolog még.
2018. febr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nem mostani a kérdés, én azért válaszolok. Mint aromantikus mondom, hogy inkább keress mást ilyen esetben, mivel romantikus vonzalom sosem lesz köztetek a részéről, csak egy nagyon jó barátság amit minden bizonnyal fontosnak tart, akár legjobb barátként is gondolhat rád, de ennyi. Nincs szikra se semmi. És ez így van a többi emberrel egyaránt. Ne érezd személyes ügynek, vedd úgy, hogy egyszerűen nem érzi azt amit te. Jobb ha túl lépsz rajta, mivel ő korrekten figyelmeztetett előre.
2019. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!