Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor mit tegyek? Szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit tegyek? Szerintetek hagyjam és lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Megfogadtam, hogy most nem a Gyikon fogok sírni, de már komolyan nem tudom kihez/ mihez forduljak... Kicsit most rizikós is lesz ennyi részletet elárulni, mert előfordulhat, hogy felismernek dehát ez van.. Szóval egy pár hónapja ismét megdobogtatta a szívemet egy lány osztálytarsam, mert a hülye fejemmel még mindig nem tanultam belőle, hogy osztálytársakkal nem kezdünk, de végzős vagyok úgyis, ezt már kevésbé látom akadálynak...

Nem is tudom hol kezdjem. Pár hónapja valahogy feltűnt az a lány, mert iszonyat csinos, és hihetetlenül aranyos.. a szó minden értelmében, az arca a szeme, a személyisége stb... nem mellesleg hihetetlen jó teste van de az már más kérdés..

Rengeteg dologban különbözünk.. Ő folyton tanul, emiatt kevesebb ideje van lógni, randizni stb.. bulikba is ritkán jár... ellentétben én szinte semmit, és egy party timeot sem hagyok ki soha.. és ezt nem csak kifogásként mondja, mert mások is ugyanezt mondják... mindenesetre nyáron összességében két alkalommal tudtam vele találkozni... mind a két alkalommal azt vettem észre magamon, hogy hihetetlen jól érzem magam a társaságába, úgy vettem észre , hogy ő is az enyémben.. aztán most elkezdődött a suli... most meg a szokásos.. akármikor elhívom valahova, folyton jönnek a kifogások és már bele pusztulok ebbe... csak akkor beszélek vele szinte, ha kettesben vagyunk, mert természetes módon zavarban vagyok a közelébe, így inkább hagyom ha a barátnőivel van..

de most itt jön a csavar... egyik este az volt h már a sokadik alkalommal nem írt vissza az üzenetemre, ezért egy rossz pillanatban elmentem a kocsmába “felejteni” mondom megint jön a csalódás... aztán órák múlva írt vissza végül én pedig szándékosan ignoráltam, végül felhívott telefonon... megdumáltuk és mondta hogy sajnalja.hogy hanyagolt másokkal sem találkozik/ találkozott sokat, és hogy megígérte hogy fogunk együtt filmet nézni és be is tartja.. azóta kb semmi nem történt csak annyi, hogy pénteken elhívtam találkozni és odaadtam a szülinapi ajándékát.. (értsd bekamuztam h nem volt időm korábban megvenni, csak ázert hogy vele lehessek) és akkor mondta hogy most ilyen barátnős bulija van (én nekem is bulim volt) és hoy majd máskor ha lesz nyugodtan mehetek én is.. péntek óta kb. Semmi.. én írok órákig tart míg válaszol... szerintetek mit tegyek? Viszonozza az érzédeimet? Vay csak azért ban velem, mert nem akar megbántani? Teljesen el vagyok veszve... szerintetek amit én érzek az szerelem egyáltalán?



2018. szept. 16. 13:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Még valamit elfelejtettem. Már rengeteg lány utasított vissza... mindig vagy túl korán léptem, vagy túlságosan nyomultam, de előfordult már az is, hogy egyszerűen látta de nem ír vissza. (Azt nem szabad erőltetni már rájöttem) Ennél a lánynál viszont valahogy más.. úgy érzem jobb ha egyelőre nem tud róla, mert nem akarom elcseszni...
2018. szept. 16. 13:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha órák múlva válaszolj, te is tedd ezt, illetve egy darabig ne nagyon közeledj felé. Túlságosan 'elérhető' vagy számára, ehhez már hozzászokott, így nem vagy annyira érdekes számára. Az embereknek az kell, ami elérhetetlen, lásd: mikor ignoráltad, akkor felhívott. L.
2018. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már én is gondoltam erre, jobb híján megpróbálom...
2018. szept. 16. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is ignoráld. Tényleg mindenkinek az elérhetetlen kell..
2018. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!