Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék ismerkedni élőben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ismerkedni élőben? Milyen helyek vannak? Hogyan kell kezdeményezni a megszólítást? 16f

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok, Budapesten lakom, és igen, sajnos bajom van az ismerkedéssel. Nem vagyok bulizós típus, sem pedig aki elmászkál helyekre. De például, parkokba, tömegközlekedésen elég sokat bolyongok és szerintem ott is lehet találni korombeli lányokat. Csak nem értek ehhez, nem tudom, hogy lehetne odamenni, mert mindig az jut eszembe, hogy most minek is megyek oda, meg hogy miért zavarom őt magammal...Pl, ha padon ül a lány, akkor hogy érdemes, odamenni és beszélgetni vele? Vagy milyen más helyek vannak?


Előre is köszönöm válaszaitokat, tanácsaitokat!



2018. jún. 26. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha padon ül egy lány egyedül és maga elé bámul az vár valamire/valakire. Lehet épp arra, hogy leszólítsa valaki.

Ha épp könyvet olvas, akkor meg is kérdezheted, hogy mit olvas.

De amúgy egy ilyen esetben fogod, odamész: foglalt ez a hely? Ha a válasz "nem", leülsz.

Utána megkérdezed, hogy és amúgy vár-e valakit, majd mondod, hogy te is csak úgy kijöttél, szereted a helyet xy dolog miatt. Megkérdezed sokat jár-e ide. Itt tanul-e a környéken? Ha nem, hol tanul? Mit tanul? Te is elmondod hol tanulsz, stb.

A "hogyan szólítsam le" kérdést megválaszoltam.

2018. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem padon ülő emberek leszólítása nem a legéletképesebb próbálkozás. Ha valaki vár valakit akkor azt a valakit várja, ha meg olvasni, lazítani ment ki egy kicsit akkor lehet pont nem arra vágyik hogy egy idegen a nyakára másszon.

Ha introvertáltabb vagy akkor is találhatsz csomó visszafogott, nem tombolós ifjúsági közösséget. Pl. sok korodbeli cserkészkedik, azok rendszeresen találkoznak, kirándulásokat meg tök jó táborokat szerveznek egy csomó embert megismerhetsz ezáltal. Csak egy példa.

2018. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk köszönsz az illetőnek onnantól megy magától.
2018. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!