Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem nem megy (szinte)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem megy (szinte) ismeretlen lányokat randira hívni, hogy megismerjük egymást?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy odamegyek egy random lányhoz az utcán azzal, hogy lenne-e kedve kávézni vagy ilyesmi, mert az illetlen szerintem, meg ilyesztő is. Hanem mondjuk egy osztálytársat vagy évfolyamtársat vagy ismerős ismerősét. Eléggé furcsán tudok viselkedni lányok közelében, mert mindig attól félek, hogy valami rosszat mondok és ezzel teljesen elásom az esélyeimet. Illetve az önbizalmammal is vannak kisebb nagyobb problémák. Folyton az jut eszembe, hogy mi van ha van barátja, vagy más tetszik neki, vagy nem vagyok az esete. És mi van ha elmondja majd ennek-annak a bukásom és aztán az osztályban rajtam fognak hülyéskedni, hogy "milyen szerencsétlen, még egy lányt se tud randira hívni" meg "hogy gondolhatta egyáltalán, hogy az a lány vele".

Másnak is vannak/voltak ilyen félelmei? Hogyan próbáltátok /próbáljátok meg legyőzni?


Válaszokat előre köszönöm


16/f



2018. szept. 23. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, mi lesz, ha nem sikerül, arra koncentrálj, hogy sikerüljön
2018. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is, mint te. Nem vagy ezzel egyedül, nyugi. Ezert kezdtem el kialakítani egy csoportot ahova összegyűjtöm az ilyen embereket, s ott egy kicst "családiasabb" környezetben talán könnyebben fog menni az ismerkedés. Ha érdekel a dolog irhatsz priviben
2018. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, hogy nem e elmennének veled valahova meginni, vagy enni valamit. Egy próbát megér szerintem.
2018. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elárulok egy nagy titkot a félénk pasiknak: a bátor pasik is milliószor buknak, de amikor nem cselekedtek, az már eleve bukás. Ha én pasi volnék az osztályotokban, ezért cikiznélek titeket, és nem azért, mert egy, vagy húsz lány nemet mondott.
2018. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz senkivel és senkivel!

Főleg ne azzal hogy nem sikerül, de azzal se hogy sikerüljön!

Egyszerűen élvezd a társaságát azzal akivel vagy és csak legyetek (legyél) természetes!

2018. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért a mai világban már nem olyan nehéz ez , ha elsőre nem tudod , hogy akar e tőled valamit akkor írj rá chatelj vele és abból elég könnyű levágni h akar e vmit ha igen akk ott az esély a randira ha nem akk meg beszélgettél egy jót és ennyi
2018. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezért van messenger, facebook, viber, skype, stb., ott akármit írhatsz, az első válaszból kiderül, hogy legyen-e folytatás. Szerintem ha tetszik valaki igazán, akkor marhára nem érdekelne ennyi "ha". A lányok kb. 70%-a biztos azt mondja, hogy van pasija, nem kell elsőre elhinni.
2018. szept. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt úgy gondolom, hogy amíg nem próbálod meg, addig nem is fogod tudni, hogy mi lesz :)

Úgy tudod legyőzni, ha küzdesz a félelmeddel, hidd el, először minden nehéznek tűnik. Nyugodtan hívd el a lányokat, nem is kell kimondanod, hogy az egy randi. Nem hiszem, hogy ezzel cikiznék az embert... Próbáld csak meg, sok szerencsét hozzá!

2018. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg lazán hívogatok mindenkit, csak nem jönnek el... XD
2018. szept. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!