Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csinált valaki olyat, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinált valaki olyat, hogy gimi végen vallott szerelmet egy csajnak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki 4 éve tetszik nehá erőteljesebben, néha kevésbe.. Kicsit magának való típus, ezáltal eléggé elérhetetlen... azert nem mertem eddig mondani neki, mert ha visszautasit akkor a hatralevo idoben kinos ereznem magam. Volt valaki hasonlo helyzetben?

2018. szept. 29. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
még soha senki. Te vagy az első.
2018. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valljál neki nyugodtan szerelmet, ha így érzed. Veszítenivalód nincs.
2018. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*nyerni viszont nyerhetsz vele.
2018. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi :D elso ugy gondoltam h akinek van tapasztalata az leirhatna, de igazad van, benan fogalmaztam meg
2018. szept. 29. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!